Prijava

haha, pa sta ce im bolji pajac od ovog

трамп има из бајбокане да победи а онда ће овим судијама демократама болесницима јебати све живо и мртво 5 колена уназад

Morace trampaleo u tvorza lopina jedna jebo kurvu za pare amerika zemlja postenih ljudih demokrata

хахахха ал може се кандидује из затвора опуштено ионако води по свим проценама колко сам чуо ХД аће бити крађе биће весело

gde, u americi da se kradu izbori pa da li si ti normalan prijatelju

kulturalno ih je obogatio

Ovo se nešto izgleda povećava u zadnje vrijeme, nije prije bilo ovoliko. Bojim se da nije koordinisano, možda se sprema neko sranje. Ne miriše mi ovo na dobro.

sleeper agenti dobili MK ultra signale

počelo je...

signale

Окидаче каже се

Eh sto mi lepo sto zivim u zemlji gde se islam smatra sektom

A u Slovačkoj mrtvoj moj hezno, sjecas se kad si onomad osuo paljbu po Slovakiji, nisi razmisljao o tome

Hezno kad god se loguje ovdje dozivi neku amneziju, zaboravi šta je s kim pričao, sve iznova kreće kao u onoj seriji Severance

kad nece vodi dnevnik (svesku) sa dogadjajima saita

Realno plidustanci mogu da budu ponosni što su prethodnica islama po pitanju soc razvitka i kulturnih shvatanja, ovi ostali baš ubrzano rade na svom istrebljenju

Pa de na švabe da udare jebogati ako neko ne treba da se povampiri to su oni

Bukvalno svaki ovaj napad dodeljuje Nejtanahuu bon za dodatnih besplatnih 10k “kolateralnih” žrtava, a švabe stradaju, mislim da jevreji kolektivno orgazmiraju sad

HAHAHAHA usta vas jebem

meni je u Slovačkoj bilo fino ona 3 meseca bilo žurki piva hrane pičaka realno vrh. al ne bih živio tamo nikad

To ja pricam, pliduANCI totalno moderni muslimANCI, i opet nas bata sale svrstava u isti koš, vidiš ti to jebach