Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Stari moj, raspala sa mreza zbog visoke potrosnje,a te tri drzave imaju el. automobila u 0.0..% sad zamislite scenu 2035. Di je recimo 50% automobila na struju, i u udarnom turistickom vikendu kad udje 300 tisuca strujnih auta x 70kw punjenje = 21000000 kw samo za punjenje strujnih auta. Hebeno

    HEBENO
    E
    B
    E
    N
    O
    ХЕБЕНО ХАХАХАХАХАХАХАХАХА

  2. S T A R I
    T
    A
    R
    I

    ćuj stari moj

  3. jovor se jos nije javio da javi kako je pregurao dan ako je dosla struja uopste

  4. jel prolazi ovo rio tinto sa litijumom sigurno ili opozicija ima ikakve sanse?

    vidim da je marinika iznapusavala nekog debelog njemca i rekla mu da kopa u svojoj zemlji ako je bezbedno dok brnaba kmeci na max kako je sve bajno

    https://n1info.rs/vesti/tepic-skandalozne-izjave-poslanika-bundestaga-nek-kopanje-litijuma-prvo-pocne-u-svojoj-zemlji/

    real ovo je dobra prilika se izjebe vucela i ekipa nema bolje sanse

  5. jovor se jos nije javio da javi kako je pregurao dan ako je dosla struja uopste

    Struje nestalo juče oko 12:30, došla oko 14h.
    Mislio sam da će biti mnogo duže bez struje s obzirom na to kakva je havarija bila.

  6. Jovore ono vam bio zicer da se otcjepite, ne bi mi ni skontali , nema medija da prenesu

  7. scenu 2035. Di je recimo 50% automobila na struju

    hrvati stvarno žive u drugom univerzumu u svojim glavama, je l oni stvarno veruju u ova sranja što im prodaju slovenci i zapad ili se foliraju radi para

  8. Jovore ono vam bio zicer da se otcjepite, ne bi mi ni skontali , nema medija da prenesu

    Za Dodika ne znam šta planira, ali ja nisam ni za kakvo otcjepljenje, dok god RS ne bude ugrožena.

    Vi prestanete pričati o ukidanju, mi o otcjepljenju, i mirna Bosna.

  9. ruje uskoro izlaze na dunav, moldavija pada kao i rumunija, madari i slovaci su vec u prici, srb ce preko noci promeni pricu, tu dolazi i bih otprl ce tu bude nova celicna granica u prvoj turi.

  10. Jedan moj drug isto vjeruje u tu teoriju, i meni je zanimljivo da ima ljudi koji u to vjeruju, ali meni to stvarno ne zvuči realno. Znači za 2 i više godine ne mogu ni Ukrajinu da pobijede, a sad će kao srediti i Rumuniju, koja je uz to u NATO-u.

    Volio bi da griješim, ali se bojim da ako bi pokušali tako nešto, to bi moglo stvarno da dovede do pravog pravcatog 3. svjetskog rata, možda i nuklearnog.

  11. nije to teorija, to je potencijalna realnost. Ne ratuju rusi sa ukrajinom, davno bi to bilo reseno. rat je doziran sa natoom i zato traje ovoliko

    ako padne ukrajina, kad padne, veliko pitanje sta ce posle biti

  12. čuješ jovora kako ne veruje, kao da se zapad i istok nisu mijenjali po moći 100 puta u zadnjih 500 godina i uvijek se lomi kod nas, čas smo uz rusiju čas nismo

    nije rat samo na bojnom polju

  13. jbg jova ne kapira da je kolonizovan, dok plidu to konta al mu je ljepo jer koja je alternativa (slicno kao hrvati)

  14. https://www.klix.ba/vijesti/svijet/na-15-sati-voznje-od-bih-nalazi-se-zracna-baza-koja-ce-biti-najveca-nato-ova-baza-u-evropi/240623009

    Caro puno čašpri o raši, a vidi najveća američka zračna baza ti u komšiluku tu, puše ti za kragnom hehe

  15. pa dobro, samo nek nam puše

  16. Hezno ne odnosi se na tebe, tvoji su već u ovoj družini

  17. haha pliduu, razlog vise za denafikaciju. Nato mora vrati granice tamo negde iz 2004e

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.