Prijava

Ok, manje da se dise lol

btw ja sam čovek koji upravo jede leba kajmaka i pekmeza od šljiva, sir sa džemom od kajsija mi je predobra kombinacija. Kalorija 3000 za doručak haha

more jedemo dosta vise od nasih dedova. dobro je doduse sto jedemo kvalitetnije, nema price, dedovi nasi nisu mnogo dugo ziveli da dodju do problema "kancerogenog", iako jeli svasta sto ne valja i jednolicno.

kvalitet ishrane nije neki problem danasnjice. kolicina jeste.

a svodi se uglavnom na kolicinu secera industrijskog koji unosimo koji nam je sjebao totalno balans, pa smo stalno gladni, iako nista ne radimo.

to ako pazis brt, resio si dosta toga oko ishrane. ne da iskljucis, jer jbg danas secer imas u svemu.
al da si svestan.

ovo gladovanje sto kazes, upravo to radi. isto moze i duga vezba, tipa trcanje od sat i vise, i slicno, da potrosis secer iz krvi da naviknes organizam da funkcionise i tako.

Ajde eksiraj 5l vode pa da te pitam bajo hoces li preziveti. O kiseoniku da ne pricam, disi ali umereno, ako previse udises znas kako zna presece lol

ajde nemoj da kenjas, jer ne razumes o cemu pricam. sve je otrov jbt.

uzmi 100% kiseonik disi, dobijes trovanje kiseonikom bukv.

https://en.wikipedia.org/wiki/Water_intoxication#:~:text=Water%20is%20considered%20one%20of,the%20death%20of%20a%20human.

bukv radi se o nivou preradjenosti hrane i uticaja na organizam

nemos kazes jedi svega i setaj ne ide to, sta god da radis mozes uvek 'zdravije' da se hranis tako sto ces izbegavas niz stvari koje bukv ne bi ni trebale se proizvode i budu u prodaji. Kao sto su koka kole guarane slatkisi alkoholi cigarete itd itd

90% prodavnice kancerogeno

x bolesti nismo imali pre 50-60 dina i ovo buklv mozes dovedes u vezu sa tim

uzmi 100% kiseonik disi, dobijes trovanje kiseonikom bukv.

https://en.wikipedia.org/wiki/

aaa ok

Izbegavati planine, setnje pored reka i ta visokorizicna jonizovana mesta

Cara zeli da kontrira u njegovom stilu ali ne razumije se u medicinu i prehranu ni malo i onda baca ove neke lose fore kao nemoj disati nemoj piti vode

Covjek prica da su umjetni zaslađivači koji se uopšte ne sinteziraju u tijelu krivi za rakove a ne npr to sto mu je zagađena i voda i tlo i zrak i sto svaka malo jaca kisa uzrokuje poplave ko da si u srednjem vijeku jer narod stoka baca šutu, tve i frizidere u rijeke

90% prodavnice kancerogeno

I piljare takođe. Naš šta ona jadna narandža banana avokado prežive dok ne stignu od Ekvadora do tebe. Domaće da i ne pominjemo, seljaci bacaju otrove na voće i povrće ko popizdeli, niko ih ne kontroliše. Ovde kod mene bukvalno prskaju dinje totalom da bi bile žute odmah na početku, kad je cena još dobra...

eto ja pričam da ne idete iz krajnosti u krajnost i dođe kelt da nam kaže kako je SVE kancerogeno i SVI ćemo da umremo. pa hoćemo eventualno brate, ali ako to znači da ćeš da stavljaš u usta sve čega se dohvatiš kvalitet života će ti biti mnogo gori od mog. ali to ti je 99% populacije, samo traže izgovore za svoje loše navike.

banana avokado prežive dok ne stignu od Ekvadora do tebe

O tome ne treba ni razmišljati, banane sazrijevaju u transportu prije svega koliko dugo putuju a cesto putuju skupa sa imigrantima, robovima i kokainom

Covjek prica da su umjetni zaslađivači koji se uopšte ne sinteziraju u tijelu krivi za rakove a ne npr to sto mu je zagađena i voda i tlo i zrak i sto svaka malo jaca kisa uzrokuje poplave ko da si u srednjem vijeku jer narod stoka baca šutu, tve i frizidere u rijeke

hahah kakva relativizacija, onda mu malo kancerogene hemudze u guarani i pringlsu dodje kao blagoslov lol

Pa ti hezno umjesto da propagiraš zdravije varijante ako si vec healthy&fit, ti podrzavas ove neosnovane trolerske fore kako ce te ubiti aspartam u tragovima dok konzumiras secer so i alkohol u kilogramima i litrima

Reci fino covjeku da je kola zero bolje od dva zla, bar malkice bolje

Plidu brt znaš čime se izgudra ta voćka da ne bi imala fleke itd?

I piljare takođe. Naš šta ona jadna narandža banana avokado prežive dok ne stignu od Ekvadora do tebe. Domaće da i ne pominjemo, seljaci bacaju otrove na voće i povrće ko popizdeli, niko ih ne kontroliše. Ovde kod mene bukvalno prskaju dinje totalom da bi bile žute odmah na početku, kad je cena još dobra...

ofc, al nije isto zderes koka kolu sa ph 1 + kancerogeni aditivi
ili recimo paradajz koji baba djubrila govnima od pilica koji su jeli vestacku hranu punu antibiotika.

Nemos sve staviti u istu klasu po difoltu

brate od svega plidu se vata za aspartam koji i NiJe toliko stetan jelte

o jebem ti ako mu ovo nije nesto iz profesije da plasira te neke ogavne proizvode ljudima nema drugog opravdanja

Guaranu i pringles konzumiram jednom u dvije sedmice a nezdrav zrak udisem tokom cijele godine, ali jbg sta da se radi, ipak ce me ubiti aspartam jer thats the way it works

zikiš li me to plidu malo ili ne čitaš ono što pišem