Prijava

Vrv joj ova koza s bebom govorila da je balašević sranje a indeks goji, dođoška nekulturna.

Što ustaše? Ja mislio dva srpska policajca.

Hvala za tekst, ali on ne znači apsolutno ništa pošto nemamo pojma kako se događaj zaista odvijao. Ove fektčekerske priče me ne zanimaju, zanima me koliko se popilo, šta se dogodilo i šta je policajac dobacio, u fazonu - alo majmune šta glumiš ti, ili su ovi bili pijani ko zemlja a neko odole vikao - Žiko evo Švabe došle da vas hapse, ili je neko nekom jebo ženu pa ovaj u međuvremenu postao pandur pa su se zbog toga poubijali, a narod to okrenuo kako mu odgovaralo. Srpska posla bre, nemoj izostavljamo alkohol i rekla kazala.

Pazi ideju - ti bre ostavljaš sve i ideš tamo negde u Španiju da gineš za neki kurčevi komunizam koji će svetu doneti preporod i spas, i još luđu ideju

ideš da hapsiš ili šta već takvog jednog ludaka koji je još i preživeo celu tu avanturu, i nije goloruk svakako.

Žikica : Smrt fašizmu!

Pandur 1 : Alo Žikaso, mojne ložiš narod.

Žikica : Koe to reko?

Pandur 1 : Onaj što sam te jebo ženu dok si bio u Španjolsku.

Pandur 1 i 2 i okupljeni seljaci: hnjo hnjo hnjo

Žikica : BENG BENG

Panduri 1 i 2 : Hi šat mi daun

Rambo Amadeus : ...I tako sam došao na ideju da napišem Prijatelju prijatelju

Ne znam o cemu se radi niti me zanima ali vidim da je u pitanju neka petljavina pa bih zelio da cujem sta o tome misli veliki um Cara

Nisam se bavio pojedinacnim dogadjajem, generalno daleko smo jos od saznanja u kojoj meri je komunisticka ideologija bila velika podmetacina za nase narode

Melk tu sad ubacuje neke misinformacije i usput dezinformacije, da je neko nekom jebo ženu pa je zato Srbin ubio Srbina, #nijesedesilo.

Usput, ti što su ratovali u ESP su bili kičma anti-fašističkog otpora u nas, komunisti ili ne. Znali su kako da se busaju u grudi koliko su ustaśa trankvilizovali, a ne koliko su ustaše njihovih svirepo pobili.

Znali su kako da se busaju u grudi koliko su ustaśa trankvilizovali, a ne koliko su ustaše njihovih svirepo pobili.

+++1389

A šta misliš, stvorila se dva čoveka u uniformi i ovaj od gore odmah krenuo da roka po masi, i pogodi njih dva bez slučajnih žrtava? Ne ide tako, morale su da padnu neke reči, pretnje, uvrede, nešto. Nekakav razdor, vijanje, bežanija itd. Ne pucaš na ljude tek tako.

ajde vole komunjare mitove o slobodi nista novo

Rekla-kazala. Jel su bili ustaše ili nisu, zna li se šta?
Daleko od toga da branim komunjare ali istina je da su ti iz španskog civilnog zbog svog iskustva bili glavni razlog za partizanske uspehe i kurčevitost, kao i da je Srbin ubio Srbina za početak ustanka.
Bapske priče su da je Žile dobacivao za stolom da je žandarmova žena bivala jebena i da su žandarmi bili ustašošoni.

Ovo kad vidim da bbc velica neki istorijski dogadjaj u srb neodoljivo podseca na onu sponzorisanu pricu americke ambasade evo i vi ste deo sveta

Kako je isla ona kampanja za milunku savic de su bukv pola toga fejlovali. Ovakve stvari prolaze samo kod drugosrba bukv

Ne pucaš na ljude tek tako.

Pucaš ako su FAŠISTI. Prvo pucaš, posle pitaš.