Prijava

Evo pliduu posle aspartama opravdava i masovnu upotrebu plastike al seljak bajo taj ce izmusti drzavu

Hahaha cuj opravdavam, ja nosim po rukama al zato taj tvoj seljak dodje i umjesto da donese ceker od kuce, on uzme kesu i jos je baci pored kontejnera kasnije

Nece ti nas covjek nositi pivo u papirnoj kesi za voće ko u walmartu, nece to mu nije prakticno jbg

Melk ne radi se o tome vec da je obican svet kriv za zatrovanu planetu plastikom narativ

tako isto i ovaj seljak, onaj pametni dingospow ga je ukanalio isto kao sto i moderna farmacija kanali avg konzumenta kroz lekove i vacce

Brt ako ti i ja ne moramo da se vacinišemo onom sodom protiv koronke, ne mora ni ovaj sok da kupuje u plastici, ne lupa niko po ušima. Nemoj seljake da mi pravdaš, seljaci govna.

uzme kesu i jos je baci pored kontejnera kasnije

ovo ti dodje na isto kao da je i bacio u kontejner bukv, nece se preradi posle ostaje negde zakopano

Kontejner resenje za sve probleme plastike ahahahh

Brt ako ti i ja ne moramo da se vacinišemo onom sodom protiv koronke

pa jeste, al imas horde celtula istovremeno. Fer je da i o njima neko razmislja. O tome pricam.

Da Celte, a gde su završili svi ti plastični špricevi i igle to ćutimo, a ovamo puna usta ekologije.

suština rasprave na zadnjih nekoliko strana dođe cara i kaže nebo je plavo, onda mu plidu uleti kako je more zeleno, melk kako je zore meleno a kelt dođe na kraju i kaže da patke treba uzgajati striktno profesionalno

a gde su završili svi ti plastični špricevi i igle to ćutimo

+ stotine milijardi inficiranih maski

KorIsT vEcA od SteTe objasnjenje

Da al da nismo sve te maske špriceve celofane od špriceva igle štapiće za nos table od lekova...Bacili u reku, sad bi dve milijarde bilo pod zemljom minimum.

da celte majmune cutis sad a, upropastio si celu planetu spricevima i iglama zbog takvih kao ti smo tu gde jesmo ko poslednji izadje nek ugasi svetlo

Kevin Jebo u Minhenu tri godine

Novo u nizu pojačanja Bajerna je Kevin Jebo

Ovima sa sportkluba da se da povišica.

Pozdrav raja
Olizete mi ...
Šalu nastranu

Kako definisati ono ,,seni" pleni i seni