Podijeli sa Vukajlijašima

  1. hahahaha kako mi je smiješna ova milica, moja familija se palila na nju svi, ja govorio nemojte da verujete srpskim političarima a ne ne ona je drugačija. prelol, iskreno volim što vas sad prca u mozak i donira ventilatore bolnici. jedina osoba gora od političara je političarka

  2. kako misliš osoba kad je žena

  3. Uuuu odlicno sto je ovako neko hc ko zavetnica upala medj sns ima i oni sad da se menjaju na bolje sace red da se zavede

  4. Sarovic prico da se tukla za tog lika sa drugom radikalkom za tog radikala stamekovskog koji bukv krang u ovoj operaciji dok je bila u radikalima

  5. kako misliš osoba kad je žena

    мислим женска особа хаха никад нисам обраћао пажњу на њу видело се да је ретард

  6. Milica je jedan od jačih pišanja u usta mejmunima u poslednjih dvaes godina, zbog ovoga će neki gledati u pod za slavskim stolom

  7. Ebace to tako pricas el si drugosrb i imas taj propali majndest.

    Sad jbg ljudi koji su vorsipovali milicu ispali mejmuni zato sto je ona stoka. Ne. Ja bi pre rekao da su to ljudi sa dobrim namerama ali solidno naivni i neinformisani. Ofc su se skenjali esu ispali glupi al nisu oni tome kumovali.

  8. имајмо срца није ни она сањала врв кад је улазила у политику да ће се наћи у оваквој ситуацији да буде министар шта лова иде не ради ништа глуми ту нешто нема искуства знате још је она СВЕЖА

  9. Ja bi pre reko da je morala malo da se daungrejduje da bi plivala u toj muljini zvanoj sns mocvara al cim bude uslova ima bude ministarka za

    E T I K U
    T
    I
    K
    U

  10. iskr ta logika kenjanje mojne glasac za bilo koju patriocku opciju zaebace te sig sig

    Dan izbora: odes glasas mariniku evropa nema alt pobedijo si

  11. другосрбијанци су као ови воке трансгендер лгбтхомо ретарди који харају америком потпуно несвесни своји одговорности и понашања маму вам јебем треба вас вучић јебати глупи београђани хахах

  12. Kako li ce ocecaju na slavama ovi koi glasaju marinike lololo

  13. па никако какве везе имају другосрбијанци са славом они су атеисти

  14. Ma idu na slave iz pomodarstva ko i gomila true vernika jaka muda, klasicna komunjarstina

    Zna se kako se slava slavi kod kuce sporodicom ajcao

  15. Cim te neki tamo mejmun zove na slavu ucini mu tako sto neces otici

  16. ladno neko lupa hejt na definicije u 2024. godini

  17. O pa đeste družino, što činite kako ste

  18. opet mi se jebu ženske

  19. znači nećeš muškarce više

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.