Podijeli sa Vukajlijašima

  1. видео сам данас вест ова заветница понудила оставку и као онај вучевић одбио не видим грешке у раду бла бла а разлог јер је мимују због оних вентилатора хахаххахаха

  2. Glupacica prava, a i ruzna u faci vidi se da je niko nije DEJTOVAO u srednjoj pa se jadna izoblicila od nezadovoljstva pocela da cita šešeljeve knjige kaže e videti će oni kad ja postanem NEKO

  3. зато сад њен муж може каже да креше министарку

  4. A jel ima sina Raku?

  5. dobra je kofola, vuče na bronhi bombone.

  6. Mesnom Nole iznio krčag kofole kad su seirili u Monaku

  7. hahahaha ja drugu noć u Bratislavi, u pabu ispod beer piše kofola, ja mislio pivo i naručio kad ono koka kola jebena. mada dobra je

  8. Zato se i zove kofola, ko fol pivo, a ono ustvari kola

  9. dobra je kofola, vuče na bronhi bombone.

    Kada sam je prvi put probao puko me flešbek. Nije bronhi, kao da sam već pio kad sam bio mali. Ne sećam se da li je stara Juga uvozila kofolu iz Čehoslovačke.

  10. Ja sam cuo da je to češka kola odavno tako da je vjerovatno postojala u čehoslovačkoj kao u jugi cockta

  11. Ovo kacu nasi isli tamo sa crvenim pasosem uzimali na litre a lokalci po 1dl i cigarete na komad

  12. Sta mi prico lik, odneses leviske tamo sa njima platis ceo boravak jos ti ostane

  13. Ee kako su zivjeli nasi u jugi vidis ti to caro a nas dvojica danas ne mozemo s kabrijom na jezero

  14. Ziveli u kurcu nego ovi bili pod trve komunistickom cizmom

  15. Sad ti dobro imaš svetofor ne moraš za rusiju da pališ

  16. Imam i elitisticki lidl pa koja me nostalgija pukne

  17. Inache taj svecofor ti prodaje 90posto neku domacu robu rusko nema nista bukv

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.