Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ''Štimara lupa bananu Lebronu kvota 30''

  2. sta je ovo novo govno threads na instagramu
    neka varijanta nove drustvene mreze u postojecoj mrezi

    cemu to govno

  3. To aktuelno brat bratu pola godine

  4. Sranje, nisam probo

  5. štimac ladno i dalje igra košarku

  6. Saznao sam:

    (Čekam te, postim, treniram…)

    celih mesec dana = nepravilno
    ceo mesec dana = pravilno

  7. zvuči mi protu-intuitivno, radi se o količini dana, a oni su u množini
    ja bih rekao da je obrnuto ili ako ništa da su oba oblika prihvatljiva ali ja nisam Milan Šipka

  8. Zvuči iz navike, al “ceo” se ne odnosi na dane, nego na mesec koji je jednina

    Iz istog razloga mesni neće reći da je “potrošio puno kurac para” u monako, jer se “pun” ne odnosi na pare

  9. мораш динсталираш тај тредс нема он кроз ИГ да га користиш мрш у курац

  10. Чини ми се да је сад најагресивнија прича око овог риотинта јбт искачу ми рекламе по сајтовима како је то безопасно и како треба да се цитирам
    Želimo da se dijalog o Projektu "Jadar" vodi na osnovu naučno utemeljenih činjenica i istraživanja, umesto ciljano plasiranih neistina i dezinformacija.
    дај шмокљо ону нацртану мим искривљену фацу са овим цитатом

  11. priča ko i svaka politička u srbiji, vladajuća stranka gleda dokle može da zajebava i potkrada narod, dođe opozicija koja je toliko odvratna da se narodu popela na kurac više od vladajuće stranke, ništa ne bude od protesta

  12. Е Сићве добио КУРОНУ занимљиво ја реко то непостои више јебени теоретичари завере а моје питање је
    што сићве није крепо још увек шта чека прво дино мерлин па он?!

  13. Zahuktava se novi pampers soj ovo postalo zamena za imam stomacne tegobe

  14. чекај да прођу олимпијске па лансирамо алибаба сој

  15. Morace od septembraa da se ovi vacinisani kmecavci primire u kucama da ne bude protesta

  16. Haha dobar al vidjao sam true hc likove napomena caps lokom u opisu min 10 redova nemoj ovo nemoj ono nemoj nemoj da pokusvasa prodajem zato jer uradio sam to i to jel ti jasno

  17. Racunar Mrga iz Danske! (aka denmark boy)

  18. Ima i svetleca cigra i oktopod iz nemacke a mamba je iz svecke lolo

    ne bi srafciger uzeo od ovog prodavca bukv

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.