Podijeli sa Vukajlijašima

  1. браво милице ти бар имаш гимнзију а за бившег председика тому немамо потврду ни дал је завршио основну школу

  2. е београђани за 3 дана ВЕЛИКИ ПРОТЕСТ против РИО ТИНТА нека екостража маршеви и неки тамо организују који обележавају ђеносајд у сребреници

  3. када одете тамо на протест обавезно седите не наседајте

  4. beograd je namanje srpski grad od svih srpskih gradova

  5. значи даће риу да лопата колко оће аха

  6. sve zavisi koko se skupi, nema nesto djilasa da kmeci al vucela postao poprilicno rastrzan ovi dana samo nesto kmeci oko litijuma provalili ga prvosrbi dae dzukela

  7. па којиће им ђилас имају ове еко устанке зелене странке

  8. Pa dobro drgosrbi najbolje na njega reaguju on je arhienemy prvozvalavog eto zato

  9. Tačno se vidi taj komplex vuzijev da mu je u srednjoj devojka išla na izlet u bege (njega nisu pustili) i nije se javljala od petka uveče do nedelje u podne

  10. у ствари ми није то комплекс него што ме ниједна жена неће
    то је ја мислим боље од тог твог написано извини ако сам те увредио БЕОграЏанине

  11. njaaaah ikea da je nikla tu negde kod indjije bg bi postao zaboravljeni grad posebno sad kako je obilaznice

  12. jovo bakic na protestu u ns zivela jugoslavia u uzicu vucela derpeu

  13. дејан петар

  14. Joj budu li ti protesti 10og truba, past cete mi u ocima

  15. Ko bude na vuki tog dana znacemo da je snsovac

  16. што шта је 10ог

  17. Protest u epicentru srbije, beoooogradu

  18. Joj vuzi valja ti ici za beograd tvoj (ne)omiljeni

  19. Ocekujem jebaca tik uz savu manojlovica u prvim redovima

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.