Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Tačno, ako ne moraš da živiš od toga. Pio sam šljivu od 2500 za 7dl i ono, predobra je rakija, nema tu šta. Od kajsije i kruške možeš stvarno da praviš nestvarno dobru rakiju, a realno možeš i da je prodaješ negde tamo preko preko kojekakvih kanala, ako se malo potrudiš. Možeš i ovde doduše, ko ima lovu kupiće pravu stvar i toeto.

  2. Zato sam i mislio belu šljivu da pečem, hoću da vidim kakva je kad se napravi kako treba, ako je stvarno kvalitet davao bih je za nekih 25e, kupovali bi ljudi jer je ekstravagancija, nemaš to gde da pazariš. A s obzirom na to da bih negde imao svoj zasad imalo bi smisla i da prijavim gazdinstvo, udarim etiketu, pakujem to kako treba itd.

  3. Tačno, ako ne moraš da živiš od toga

    ovo ti je relativno

    ispadne mozes dobijes dobru cenu samo ako si vec resio egzistenciju pa te boli kurac. Pa sto bi prodavao onda, poklanjao bi kao svoj neki brend

    Jbg vrv da imas dozvole, registrovanu destileriju, bar kod i priču bio bi na nekoj polici i pordavao u nekom fensi svetoforu za 4k dinara.

  4. Ma jok to su onda porezi, dažbine...Bolje ovako. Ja sam uvek stava da ako je nešto valjano i vredi, naći će kupca, naročito ako se malo potrudiš. No s obzirom na to da kajsije i kruške u kući nemam ni 200l to je negde nebitna tema. Treba stvarno raditi to kako treba i praviti suvi kvalitet, prodavati to za pravu lovu i ima ko bi kupio svakako. Naročito jer postoji masa naših ljudi što preko rade za 12-15e sat, jedan takav mi je baš bio u kući jesenas, uzeo 10l i verovatno izneverovao kako se uopšte isplati da neko da to za 100e.

  5. pa jeste al kacu porezi sve sto kupis za opremu i ostalo dobijes 20% jeftinije, dalje idu subvencije i niz nekih govana koje mozes iskoristis

    nece niko forsira divuse udju u elitni krug samo jer je proizvod dobar lol

    u ovoj tvojoj prici kako si naveo ja bi bukv reko imam top rakiju stvorio famu kako imam neko cudo od rakije i necu prodam, i onda cekam koko ce ponude bukv

  6. posebno ovaj iz inostranstva bukv je čitovo, ko kad odes u makedoniju prema grckoj i natocis pun rezervoar za 50 jura

    al de je taj preko zime

  7. obojica ste u pravu djelimicno

  8. evo abramovic o monahu arseniju fazon gej roker monah rusko odelenje preuzeli vucelu

    https://youtu.be/1ZMoitFZ0oY?si=bw5Aj-MsYGMF3yWO&t=599

  9. Podijeli SIDU sa Vukajlijašima

  10. потпуно ми је нејасан овај абрамовић волео би да га слушам ако заиста зна доста тога о ТЕСЛИ и његовом размишљању и животу ал ова лупетања у стилу деје лучића хомосексуалац рокер ција пентагон

  11. velja idiot vidim da ga jebu po komentarima na svakom klipu

  12. levičari ne mogu da organizuju državni udar njihova ideja državnog udara je: e niste dobri maknite se s vlasti; ok evo hoćemo.

  13. ово је трећи потенцијални државни удар

  14. izdata su obavestenja kako ici vcrs, nikako sam ne nasedati na provokacije da se izazovu nemiri i sl.

    opreme da se ponese da se moze izgurati dan dva na ulici jer posle protesta idu blokade na par tacaka

  15. данас је протест у бг против риа тинта аће буде хаоса

  16. inache imam velika ocekivanja od drugosrba ovaj put

  17. па и ја овај пут уз подршку немачке обавештајне службе да ипак сруше протесте и да се бију са муријом па да мурија улети и пребије људе

  18. hahahaha pa zar to nije bilo i prošli put

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.