Podijeli sa Vukajlijašima

  1. jednom rečju đek denjels blek lejbel može da ga duvakad se ovo napravi kako treba.

    Eee al nema BRENDA nema LOGOA, kako to da serviras negdje vani dje su ribe

  2. Ovu dunju što sam pravio bukvalno miriši ko sok, nestvarno lepo. Takav i ukus, al jbg kažem ti pravila se s ljubavlju, ne za lovu. Sad kad pogledaš kajsija, ova druga tura, koštala 150-160 dinara po kili, prvoklasna kajsija za prodaju, ona velika, sočna što se topi dok je jedeš, al opet treba ti 6-7 kila te kajsije za litar rakije, + kazan da platiš + drva da goriš + da rintaš, pa ti izračunaj. Da prva tura nije bila džabe ne bi bilo ništa od svega toga. E sad ako čovek hoće od toga nešto da zaradi, a nema šanse da je prodaje za 20e litru, ne može ni da je pravi čestito već ubacuje tu koješta drugo i krlja šećer da digne količinu.

  3. maxuzia bukv svaka druga rec bila, pogledo 2-3 sezone recimo davni dana

    secam se sto nadarevic reko za dalje snimanje da ne moze vise da mu dosadilo koliko su poceli vrte jedno te isto hahah ne mogu vise snimam bratijo ostavite me na miru

  4. Sad kad pogledaš kajsija, ova druga tura, koštala 150-160 dinara po kili, prvoklasna kajsija za prodaju, ona velika, sočna što se topi dok je jedeš, al opet treba ti 6-7 kila te kajsije za litar rakije, + kazan da platiš + drva da goriš + da rintaš, pa ti izračuna

    iz racunice izbaci svoj rad i bices u debelom plusu

    otprl to si prodao, svoju sljaku i znanje, nema tu nista ekstra da se uzme
    drva si ionako negde prikupio nisi uzeo na gradjari sig

  5. skoro sam cuo za nekog lokalnog destilera izgino covek zapalila mu se mala privreda uleteo u dim da spase sve da izgasi udavio se od ugljen monoksida

  6. Lzn nivo kursadzija, najbolje da nikad nije ni nastao

  7. Lzn nivo kursadzija, najbolje da nikad nije ni nastao

    nije bas tako, ok jeste narodna vesela tres gracka pricica al ono kursadzije brt nije taj lvl ni prici

  8. Ne može Carimire bratino, ako ti za litar treba min. 6 kila kajsije, a treba celih 7 ako ćeš da je praviš da valja, to je po ovoj računici već 900 dindži. Kazan je soma dindži svaki, dakle bez rada truda i drugih troškova izađe te litar čestite kajsije crvenu. Po 10e da prodaješ to je katastrofa.

  9. Zato ljudi peku šljivu naravno, jer kila ugl. košta 25 dinđi a ona je za radžu najoptimalnija, i možeš litar komotno po 5e da prodaješ i da ti se opet isplati.

  10. pa jeste, al fora je uzmes kajsiju za 70dinsa na vecu kolicinku ili da imas svoju, imas kazan od dede ofc, drva imas neka svoja a peces zato sto volis

    tu vec ima racunice o tome ti pricam.

    druga prica je da si usao u adekvatne kanale i naravno ces prodas rakiju ako je dobra po dobroj ceni

  11. cuj 150 din kg kajsije, to ti je pijacna cena na malo

  12. Dobro pretjerao sam ja malo caro ali ne svidja mi se taj koncept, konak kod hilmije dooosta kvalitetnije i zabavnije a isti reziser

  13. Jeste Caro ali je kajsija zato ona velika sočna lepa za jelo, bez jedne flekice na njoj. Ta za 70 dindži je raspad kajsija koja može u kazan naravno, ali u principu, u kazan ne bi trebalo da ide ništa što nije za jelo, ne samo koštice i peteljke već ni gnjile stvari. Ako hoćeš ljucki da praviš.

  14. Toti Žemka, naravno da se ljudi mršte na radžu i imaju glavobolje kad seljak čovek gleda zaradi i onda meće sve živo u kominu, krlja šećer, loži đonove od čizama itd.

  15. e jebiga onda ne znam sta ocekujes. Naravno se ne isplati ne znam odakli ti ideja da prodajes to za 10 jura a znas da konkurencija jede govna

    sta si glup u cemu je problem

  16. to se pravi za sebe zlatna rezerve bukv, i jbg napravis kategorije rakije, kazes ima za 10 i 15 pa biraj jbg

  17. to je vec stvar slifa realno geldano, u kakvom krugu se kreces, ko te preporucuje itd

    bukv cak iako dajes ispod cene a znas da je kvalitet neces prodati nekom slepcu samo da ti ne rusi ugled proizvoda. Ta neka elitisticka prica al na tome mora da se radi se pozicioniras

  18. Ma ne živim od toga lol, kažem ti, voće se uglavnom pazari za ili smešnu ili prijateljsku cenu, ovo sad sa kajsijom je bilo - jbg dao čovek 250 kila za džabe, glupo da se sad kupuje od nekog drugog povoljnije. Kako god isplati se. Sa kruškom bila neka slična varijanta, a šljive što se tiče imamo ovde u selu fabriku za preradu šljive, to je isto neka prijateljska varijanta gde se uzme tipa 3-4 tone po 25 dindži i stigne ona najbolja moguća šljiva. Pa se to posle prodaje ugl. svaki dan i ima smisla.

  19. Mislio sam naveliko da prodajem kajsiju - krušku, poštenu stvar za poštenu lovu ali je to cimanje. Možeš da se oglasiš i dođeš do ljudi, nije problem, ali hoće da probaju, pa im šalješ uzorak, pa ovo ili šalješ nekim postekspresom ili voziš za tipa Beograd, a to je sve smaranje jedno veliko.

  20. pajz jbg odlicna stvar je da se pece dobra rakija i pravi lager u manjim serijama, tu se nemos zajebati. Bukv cuvas ko zalihu i drzis neku jebacku cenu. Bukv ima sanse navuces bolju klijantelu naravno ako je top proizvod. nema tu greske nece nigde pobegne

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.