Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ало Бошњаци у неком парку у Високом у БЕИХА се одржава јбт пази сад неки сусрет лидера СВЕСНОСТИ(СВЈЕСНОСТИ)
    неки од учесника су наравно вероватно и покретач тога Османагић а пазите остала имена
    веља абрамовић
    Немања благојевић онај водитељ са балканинфа
    Тодор паштерски готиван лик
    Ханка Палдум
    Петар Челик
    Др мирољуб Петровић
    Гоца тржан
    ови наборјани мој до мога(мојега?!)

  2. Ако буде неко избосне тамо са вуке нек пренесе утиске
    плиду теби се обраћам јово исто

  3. Bice dobar skup ceka se novax svrati

  4. Hahaha dobar galantni

  5. хахаха добро јова ће дешифровати плиду није дб није обучен да чита два писма
    а новакс летује на бахамима

  6. капирам само ђоковић кад би дошао у тај парк било би 15х више људи него 30 ових типова који долазе сад

  7. Ali ali ako dodje onda vise nece biti goat hahahha

  8. Што оће му украсти трофеје хехе

  9. Ovi Abramovići ne zna se ko je luđi. A otkud Miroljub tu, zar nije on hard kor hrišćanin, otkud u ovim nju ejdž pričama?
    Najveće iznenađenje Goca Tržan.

  10. Загубио сам тај линк реклама је у питању била пише нешто сусрет људи који се баве не знам духовношћу науком и то значи иде то из разник области нема везе дал је њу ејџ или шта год врв су укључене и дебате

  11. А гоца тржан то ми избацује на ИГ води неку емисију и има гомилу гостију из разних професија па би се могло рећи да је верзирана у све и у бивше мужеве

  12. Osmanagic najpozitivnija glava u bih bukv

  13. А ханка палдум кољачица певачица насерових трупа хахахаха

  14. Овај тодор пештерски има јт канал као отуђен је живи у брду прави своју храну гледо сам пар клипова пре пар година па кога то занима ето

  15. msm da sam vido gde se miroljub pokenjo po piramidama fazon ajde ok nek radi covek biznis he he al osmana dingospow ga svedno zove u kucu

  16. Ovi moroni će ladno danas svi skupa da se penju na balkon i izigravaju tamo nekakve filadendrone i mašu, usred sveg ovog sranja oko litijuma. Ako ne vikne niko riotinto neš kopati il bilo šta slično, nek se jebu kolektivno materi.

  17. A realno zasto bi kenjali, dobijaju kintu itd itd oni svoje naprvili

    E sad jbg ako se vec pokazuju tamo malo je smece sto dolaze samo ovi sa medaljama ostale ko jebe nedostojni fazon

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.