Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jbg ne kmece ovi koji zive od turizma, kmece ovi koji hoce svoj lepi grad nazad

  2. Jbg u onoj veneciji usranoj ne zivi vise niko

    Pogle amsteram na sta lici, londoni i ostale prestonice. Niko se ne buni na priliv para nego na priliv ljudi

  3. Ne znam kad bi imao neko ovdje iz kruga dvojke da nam kaze kako mu je zivjeti u strahinjica bana

  4. Cuo sam da se zale ovi blizu zoo vrta da im smeta smrad od zivotinja ne kenjam sad

    Al na kanalizaciju se ne bune lol

  5. ili zimi kad se puse govna iz sahtova niko se ne buni lol

  6. Ja budem na dorcolu kod zooloskog kad dodjem tamo ali ne dimsr mi nista a i da smrdi ne bi mi smetalo jer bi se osjecao avangardno u epicentru nekadasnje nam prestolnice

  7. Naravno da se oseti, tamo sve betoncina jos kad upekne mora da kulja nemas tu sta

    Al nije isto kad je od zirafe ili jednoroga npr

  8. Jbg u onoj veneciji usranoj ne zivi vise niko

    Zivi narod u Veneciji, ali ne onoj staroj gde dolazi bagra da se gura i pije kafu od 15e. Nova Venecija je jedan od najlepsih gradova u Italiji, a i sire.

  9. guglam ne vidim nista pod n venecija

  10. Guglas Veneciju. Onaj stari deo je ostrvo gde idu turisti. Na kopnu je nova Venecija. Preljepo mjesto. Nema visokih nebodera, uglavnom do max 3-4 sprata, mada ima i visih, od nule urbanisticki planiran grad, mirno bez frke i guzve. Bio tamo pre nekih 10ak godina na par dana. Ortaci svirali u nekom klubu, ja im pomagao kao tonac. Ima dosta nasih iz bivse Juge. Uglavnom sljakeri posto tamo ima da li brodogradiliste ili dokovi za popravke brodova.

  11. Kapiram jbg al to vise nije ono autenticno.
    Presli ljudi sa ostrva napravili tamo nove kuce sredili lajf a ovamo rentiraju turistima i sta sad jbg

    To jedino plidu oce zivi pored di trevi fontane i da onako bunovan dzezvom vadi vodu za kafu a da turisti sacekaju ispred dok on obavi svoj ritual mljackanja pringlsa.
    Hteli ste globalizam eto vam ga

  12. A jbg, znas ti posto je odrzavati kucu staru 700 godina

  13. Kapiram jbg instalcije sjebane trulo memljivo neokreceno...

  14. A ovaj papak kad dodje i vidi sve to po ceo dan se

    D I V I
    I
    V
    I

  15. Chad melk 130 year old castle > virgin 700 year old venice lumber room

  16. de bre kod nas kad nesto opstane 100 leta to ko na zapadu da traje 1k leta

  17. замисли да је у индији то урадио

  18. Bivsa legenda Boro Corbo ozbiljno bolestan. Na respiratoru, bukvalno cekaju da preseli na ahiret.

  19. Vido ga ko klinac na nekom certu kad je isao prema bini na nastup, jos tad je bio zombie prepo sam se na sta licio

    #ostanidjubredokraja

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.