Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Znam ja i od knindze neke pjesme, npr onu NE RODILAAAA NI NJIIVOOO NI SLJIVOOOO

  2. Ja sam bio jedan od onih sto su pravdali Boru i kad je gostovao po Pinku i jeo govna, slusao sam ga uzivo vise puta, sve je moglo nekako do SNS skandala, tad sam negde 90% prestao da slusam Corbu, a slicna prica i sa gomilom drugih ljudi koje znam.

    Al sto rece Manijak, bice mi zao kad umre, jebem ga u usta.

  3. Nikad nije kasno, dobro je to štivo iako nisi ljubatelj r'n'r pretpostavljam

    Čorba baš odskače od standardne ex yu scene iako ih ja lično ne svrstavam tu jer mu dođu nekako poseban žanr

  4. E a koja je fora s vama i oliverom dragojevicem, i njega ste nesto hejtovali ko merlina ali u to nisam upucen

  5. Nikad nisam slušao dragojevića, ali stvarno nisam za razliku od mojih matorih, ne volim taj jadransko more prizvuk ič.
    Al on bar održao reč i nikad koncert u srbiji nije održao posle sranja 90ih, tako obećao svojim domobranima, rispekt za to. A verujem da bi napunio 5 arene da hteo.
    Za razliku od EDINA

  6. Znači i on bio kivan na srbe ali ispoštovao hejt

    Ma dragojevic je meni umjetnik, “molitva za magdalenu” npr kad čujem negdje, samo sjednem i poslušam do kraja. Prelijepo.

  7. Mišo Kovač i recimo Kićo Slabinac su mi nekako dublji umetnički od olivera, jbg imaju onaj oldskul šlager vajb a la miki jevremović, prijatnije mom uhu

  8. Kad se userem od alkohola na nekoj svadbi lol prekidam onog što poručio sinana i dajem pare za kićinu plavušu

    I niko se ne buni.

  9. Jbt koliko je sve nešto povezano tragično među nama ovdje, mišin sin je poginuo u ratu i on se zakleo da nece u srbiju ni za 100miliona..

    Mada ne djelim mišljenje tu s tobom, po meni su navedeni taj nivo ali mi oliver ima više kultnih pjesama.. možda griješim

  10. мислим да тај оливер никад није био у србији из приципа и прошлости наравно то ми искочило на неком сајту интервју његов као оћете ићи у србију некад он срче кафу са неким ретардирани гласом НиииИЕеекааддд ок кул знам пар песама највечих хитова

  11. Dragojevic je za cert a la kafe kruga dvoike ko to slusa jbt

    Da je mogo uzme kintu docao bi ofc

  12. Onaj dziboni mastermajnd vs dragojevic

  13. Sad si bas ispao kul jer si nasao prostora da iskritikujes dragojevica zato sto ne voli srbe, cuj ko to slusa jbt ne volim ni ja taylor swift ali necu reci ko to slusa jer slusa mnogo ko

  14. pa nije zijo valentino pa da kazes ko to slusa haha ejesi lud

  15. ma smece je dragojevic kao saund nemoj zajebavas ne lezi nama slaninarima takva prica to kmecanje

  16. Ja sam bio jedan od onih sto su pravdali Boru i kad je gostovao po Pinku i jeo govna, slusao sam ga uzivo vise puta, sve je moglo nekako do SNS skandala, tad sam negde 90% prestao da slusam Corbu, a slicna prica i sa gomilom drugih ljudi koje znam.

    cestitam na iskrenosti bili ste glupi jbg ja presto ga slusam fazon 00 jer je postao bijelo dugme lvl nivo produkcije sta ima tu vise da se slusa

  17. to ko sad bi reko neleta sam presto slusam procle godine, presto ga slusam kad je izdao onaj album ja nisam odavle toeto

  18. a i nele je cmar, ne zbog ove plidu fake spike izdao sarajevo nego slicno ko corba sto uzima pare od rtsa tj nas de bi snimao neke rodoljubive emsiije sa kosjerinom nabijem ga na kurac copava

  19. Неле аххаха знам 0 песама

  20. ne znas kad je oco hase jebem te i kad ibro dirka jeli

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.