Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Cuj care kmejmuna sto ga kiti tudjim perjem, to je od zabranjenog pusenja, ne od neleta iskljucivo jer da je do neleta napravio bi karijeru bez zabranjenog pusenja a ne bi bio anonimus, jos ga malo kusta uzdizao sređivao mu svirke, nele papan

  2. Ne stoji ti oliver dragojevic kmecanje al ti stoje cajke, e moj carisha

  3. hahha pa ko je pevo jebem te i real posle neleta zabranjeno bilo kurac sta su jos snimili a spore se i dan danas oko imena, cus nacionaliste ovog plidua lolo

    nele bio kicma cele te price

  4. i real nele nadziveo zabranjeno napravio neke nove projekte i sl ovi zanimljivi optrl nikom

  5. otprl ko brega u bijelom to nele bio u zabranjenom

  6. Neletov doprinos Zabranjenom pusenju sam gotivio do momenta kad je krenula ona rasprava sa Sejom Sexonom i onda sam preslusao sve sto je Sejo izbacio sa ZP nakon Neleta i sve što je Nele izbacio sa No Smoking Orchestra u BGu i vidio da je to neuporedivo jebeno iako je i Sejo sa ZP imao fejlova što znači da Nele taj duh ZP nije ponio u BG sa sobom jbg ostalo u šeheru jer je ZP bilo više od pojedinca, Zabranjeno Pušenje je bilo BEND u svakom smislu.

  7. nele bio frontman pametnom dosta sad ces reci e e i ona spremacica je cistila za njima i sofer je vozio bez toga ne bi moglo aj ne lupaj

    i jopet kazem nije kao u bijelom de si imao faze benda i alternatnive, plus onaj homoristicki tln deo gde je opet nele bio u prajmu

    bukv nele > zabranjeno pusenje

  8. Reko bih da je sadašnje Pušenje u rangu sa Nervoznim poštarem po broju fanova

  9. ma ajde prestali su postoje bez neleta obesmislili se cuj sejo

  10. ma popularni su zbog pesama pre raspada to je to a na sta nele fazon nema prava a sve izneo i sad ovi kao pametni

    budalastina

  11. Da da zato nele pjeva na svirkama u pubu od 13 ljudi, daj ne kenjaj jebeno pomiri se da je nele propo kad je otisao iz rodnog grada i da sa sobom nije ponio ono sto nije bio samo on - bend

  12. to ti bukv ko sad u sumadiji da se raspadne bend miroslava ilica i ovaj predje u vojvodjane i ovi kazu mi smo bajo iznad tebe eee ko te jebe sto si pevo mi smo svirali eeee

    EEEEEEEEEEEEEEE

    aj ne lupajte gluposti

  13. Sve u vezi neleta je teska patetika i sutanje mrtvog konja, prvo naziv novog benda, onda nastupi pa neprestano kukumakanje i prica kako je on prije svega JUGOSLOVEN

    Sejo ga oživio onom spikom o autorskim pravima, bio u fazonu ajde da se i mi njega sjetimo kao sto on nas spominje nonstop ne bil ozivio svoju karijeru

  14. Da da zato nele pjeva na svirkama u pubu od 13 ljudi, daj ne kenjaj jebeno pomiri se da je nele propo kad je otisao iz rodnog grada i da sa sobom nije ponio ono sto nije bio samo on - bend

    peva gde mu se peva ja bi pre to tako nazvao, bilo tu svakakvih koncerata, optrl i ovaj no smoke orch je debelo iznad zp ovih ostataka

    uzmi samo one nastupe koncerte sa milenkovicem itd...otprl nele se apgrejdovo posle svega toga i ovo sa kustom...moja zamerka ide u koristi pilicarenja i izvlacenja para al to je druga katergorija

  15. propo=svira int fensi certove, ima novi bend, sa kosjerinama vodi kvizove i palamudi gde stigne + cedi drzavne pare

    ali kmee srajevo nije vise sa klapom kmeeeeeeee

    aj ne lupaj plidu da je bar zp na nekom levelu pa da pricas te bajke

  16. Skeletore pa naravno da su propali kad nove generacije to ne slusaju vise jbg 2024 ne bi se slusao ni kurt kobejn ali cinjenica da je nele propao doosta ranije a ne bi trebao jer kao on je taj veliki stvaralac svega i svacega u bendu, drugi su bili kao višak šta, a i cara vjv nema pojma ni kako je nastao bend, cak i da je procitao neletov fajront u sarajevu vidio bi da su tu ostali bili ipak mnogo vise od neletovih drugara

  17. jao opet ovo svodis na bosnjacku bogumilsku pricu da je ostao jedan od nas sve bi bilio dobro izdao nas je kmeeeeeee

  18. sve to debelo precenjeno

  19. i generalno onaj poslednji album zabranjenog je rasturio obj dostojan kraj benda (neleta - stavio tacku) ne secam se da se po nekome spec posrao bukv ispricao pricu o raspadu ne vidim da je ikad isfuro sa ncionalistickom pricom mufa kiki i ja

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.