Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Čudi me da ne zna pogledaj dom svoj anđele

    samo znam to “pogledaj dom svoj andjele” izgovoreno borinim glasom i nista dalje, nesam sluso

  2. sve u svemu fejlovo si pliduu oko ovog da nele nije nista uradio nakon odlaska iz benda kako god da gledas na to, tematika je istorosena a poslednji album je bio topina to sto ti nemos slusas je neka druga prica

  3. Preslušaću kad budem bio za soundbarom lol

  4. “pogledaj dom svoj andjele”

    haha ne zna za ovo lol al ce preporuci

    M E R L I N A
    E
    R
    L
    I
    N
    A

  5. Ma caro, kad ja to nisam fejlovo u tvojim ocima reci mi

  6. Brate ovo ti vec kulturoloski aspekt zato ti i pricam o tome

  7. Pa vama corba bila ko nama indexi i bijelo dugme, razumljivo da cete poznavati to bolje

  8. ma kurac ovde je i b dugme prvi po prajmu iznad corbe svakako, a i indexi ne zaostaju mnogo i kojekakvi merlini mejmuni

  9. Trista deset poljubaca goated bas intro

  10. i da real daleko vece je certove merlin pravio od corbe da se ne lazemo i od mnogih drugih

    nesto ko ova prijovicka sto jebe zgadiju po regionu

  11. PLIDUU KAD BUDES NASAO TAJMA OBJASNI KAKO NASTALO ZABRANJENO DA CUEMO I HISTORICAL PART EVO CEKAM TI IMAS TAPIJU NA BAND SA KOMSILUKOM

  12. Nele ga isprdio iz dupeta

  13. ma sejo je mastermajnd vidim ja i ta bosnjacka struja lol

  14. jbt sad citam ovo

    Deveti studijski album grupe Muzej Revolucije (2009) objavljen je na isti dan u gotovo svim bivšim jugoslavenskim republikama na godišnjicu Oktobarske revolucije. Grupa je objavila svoj jubilarni deseti studijski album, Radovi na cesti, 2013. godine. Jedanaesti studijski album Šok i nevjerica objavljen je u 2018. godini. Dvanaesti, ujedno i dvostruki, album Karamba! objavljen je 2022. godine.

    ovo vrv ne slusaju ni clanovi uze porodice

  15. i onda navatas ovog nekog plidua da je ladnokrvan prema nekoj tamo dubiozi, jebo bi se za zabranjeno pusnje al fazon pliva u srpskim cajkama i voditeljkama ko dobar dan taj neki mentalni sklop

  16. Razocarat cu te caro ali sejo sexon nije bosniak, zove se davor sucic, da išta znaš o ZP možda bi saznao i da u njemu nema niti jednog bošnjaka.. ouchhh
    U TLN da, u ZP ne.

    I ne diraj mi voditeljke, jbt pohvalim srpske voditeljke ni to ne valja cc

  17. Daj neke vaše što su po tebi top

  18. Први састав групе, у почетку познате као Псеудоблуз бенд Забрањено пушење, чинили су гитариста Давор Сучић (Сејо Сексон) и певач Ненад Јанковић (Неле Карајлић), бубњари Зенит Ђозић (Зена/Фу-До) и Предраг Ракић (Шеки Гаyтон), бас-гитариста Младен Митић, клавијатуристи Дражен Јанковић (Сеид Мали Карајлић) и Зоран Деган, саксофониста и флаутиста Огњен Гајић и гитариста Мустафа Ченгић (Мујо Снажни). Њихов дебитантски студијски албум Дас ист Валтер (1984), у почетку објављен у малом тиражу а на крају продан у 100.000 примерака, поставио је рекорд за прекорачење почетног издања за 30 пута. Њихов следећи албум Док чекаш сабах са шејтаном (1985), такође у издању загребачког Југотона, бојкотовали су главни медији због проблема са комунистичким властима и познатог случаја "Црк'о Маршал". Године 1986. Ракић, Митић и Ченгић одлучују да напусте групу, а придружују им се бубњар Фарис Араповић, бас-гитариста Дарко Остојић (Минка), гитариста Предраг Ковачевић (Ковалски) и клавијатуриста Јадранко Џихан.1 Током друге половине осамдесетих година група је са новом поставом објавила два албума, Поздрав из земље Сафари (1987) и Мале приче о великој љубави (1989) у издању сарајевског Дискотона.

    nema ovde nasih sig

    ajde molim te prestani lupetas gledate na zp kao ne naki vas bend ko sto jovore ocete usvojite

  19. A jeri bi voleo da je iz keekeende aa e pa jebiiiiiga

  20. iskr i seselj je iz sarajeva i ona kisicka pusite kurac

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.