Podijeli sa Vukajlijašima

  1. nemam stalker ni nase ni hrvatske samo srpske znam, evo pokusavam da se sjetim dobre voditeljke van srbije i ne pada mi na pamet nijedna

  2. Sve se oblace ko tetke, veze nemam iskreno

  3. sarajevo otprl najvece leglo govana u ex yu kad malo bolje pogledas nigde mejmuna ko iz sarajeva

  4. uh sarajlije baš teška govna msm uglavnom ti iz glavnih gradova budu goveda bezobrazna ali sarajlije su mi katastrofa, imam užas iskustvo s njima, nevezano za etnicitet mogu biti i hrvati i srbi i crnci

  5. real kad pogledas srpsku politicku scenu nisu nas napastvovali neki banjalucani nego sarajlije bukv, najgalsnija gamad ikad bukv pola vlade ove sns iz sarajeva

  6. Zamislite onaj meme Judgmental Volturi i dole piše Sarajlije, e to sam vam poslao ljubomorne dushe!!

  7. obj pasivno ste agresivni zaebanija kategorija od jovora

  8. jovori nude cvece ujedinjenje gradove trgove ovaj plidu kmeci oko zp nakon dva sata dodje ti sa spikom fazon nema tu bosnjaka lol

    o cemu pricas prijatelju ovo ide u svesku kao jos jedan u nizu fejlova

  9. I Tadic ti je rodjen u Sarajevu, ali nije živio u SA zato je možda manje govno od ostalih jel to ?

  10. jest al ziveo je sa sarajlijama odgajali ga, koncept je u pitanju to je neka poenta

    ko mali seseljev stoe sjeban iako ima kucu na surcinu

  11. Ali bilo je i avantgarde kao sto je vojo dimitrijevic a mozda i tvoj dragi kusturitza

  12. to ti pliduu ko ona prica o jungle book-u

    jednom mejmun uvek mejmun jbg

  13. kustella je van klase, on je sam sebe isfurao nije mu trebao beograd taj bi pricu napravio u bilo kom sisitemu...otidji na mecavnik pas vidis koji toj lajfstajl...ne treba pisati po takvim pricama

  14. Ok, zaglibili ste već solidno

  15. jebaj ga ucim plidua na svm poljima da sam pametan do sad bi neku kintu uzimao

    ovako ni on ceni el e gratis pametan decko lol

  16. Nije mi lako manijace, jos cara odigrao dzoker pomoc prijatelja, uletio hezno, sibaju me ispod pojasa..

  17. ajde pliduu moyda je malo hriscanskija pesma ali jebaj ga sad

    https://youtu.be/i_SQA_s7Xbw?si=0S1bK6XL1Mxd-xsi

  18. Nije losa, pocetak mi se svidja al kasnije ovo kmecanje i kletve to mi je beze

  19. toe zato sto pognutu glavu sablja ne sece dragi plidulle

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.