Podijeli sa Vukajlijašima

  1. sacam te sjebo finalno lol

  2. Mora se ubaciti neki hejt prema drugima, nije moglo ostati na borbi protiv opšteg zla ehh boro boro

  3. Zato nikad neces biti gasss boroo

  4. zivim za dan kacete se opet vratiti srbima tebi prvom nikad necu platit kolu upamti pickezo

  5. Idi spavaj, jutro je pametnije od noći

  6. samo onu sa cukerom nema vise one aspartamske...

  7. neka neka, ostani djubre do kraja

  8. pliduu ti si savrsenstvo bez mane
    ti si deo hotulskih snova
    ti si lutka sa naslovne strane
    i treba ti ... pringls & cola

  9. Najveći problem oko pokojnog Bore u glavama našeg naroda je što misle da je Bora = Čorba. Bora je pisao tekstove. I to čak i dobre tekstove, da se ne lažemo. Ali najbolje pesme tog benda nije komponovao Bora. Čak za neke nije uopšte ni koautor, čak ni sa tekstom. Pesme su komponovali Vidoja Božinović Džindžer, pokojni Rajko Kojić, pokojni Miša Aleksić, Bajaga... Lako je prepoznati pesme koje je Bora sam komponovao. Sve su po fazonu Disko Mišič, Kamenko i Kremenko, Hoću Majko Hoću i slično. Znači muzički najbuđavije pesme je komponovao Bora. Dakle najveći doprinos pokojnog Bore tom bendu su neki zaista odlični tekstovi, kao Anđele koju ovde prežvakavate ili Jedino Moje, kao i njegov prepoznatljiv vokal. To je to. Ali ne možeš narodu to da objasniš, narod misli da je sve to Bora sam uradio, a ostatak benda je tu da samo svira njegove genijalnosti.

    Da se dotaknem i TLN, Pušenja i Neleta. Kičmeni stub TLN je na prvom mestu bio Zenit Đozić, pa onda sa njim i Nele. I Đuro sa svojim ludilima. Ostali su doprinosili, ali su se u suštini šlepali što se fora tiče. Što se Pušenja tiče Sejo je najviše pisao pesme. I pokojni Neletov brat Drale. Kusta se bendu pridružio na albumu "Pozdrav Iz Zemlje Safari" kao basista, čak je koautor pesme "Probušeni Dolar". Njegov upad je isključivo bio kako bi im dao legitimnost posle afere maršal. Dakle Nele je samo bio koautor na par pesama, uglavnom tekst. Imao je i par autorskih na prva 2 albuma, to su pesme za koje i hardkor fanove boli kurac. Posle rata Nele snima "Ja Nisam Odavle" gde je uglavnom autor tekstova. Nele je doprinos Pušenju imao u tekstovima, kao frontmen i vokal. I kao energija koja druge gura da rokaju dalje. Znači što je Bora za Čorbu, to je Nele za Pušenje.

    Toliko, već je TL;DR

  10. I zaboravio sam, što se TLN tiče Elvis J. Kurtović je tu takođe imao ogroman doprinos iz senke.

  11. P.S.

    Jebo vam sarajlija mater

  12. šta si ti bata sale neki sarajlija je li bolan piješ kahvu iz fildžaana

  13. Kao neko ko nikada nije bio u Sarajevu ili upoznao sarajliju, potvrdjujem da su govna

  14. Plidu, imaš 3 tipa govana u muzici ex Juge.
    Ravničarskog štakora, primorskog štakora, i brdjanskog štakora.
    2 down, 1 to go.

    I nije problem ko ih sluša, možeš kod bilo kog od njih da nadješ neku pjesmicu da ti se svidja, ali sva trojica su ispala govna. E sad, to što su bili govna prema Srbima, verovatno ih čini ukusnim tamo gde Srbe mrze.

  15. Ko je primorski štakor?

  16. PS pliduu drži šaljivi sajt na životu

  17. Ko je primorski štakor

    K N E Z
    N
    E
    Z

  18. Mislim da misli na balasa olivera i dinu

  19. E ako mora da objašnjavam onda da ga ....
    Plidu ZNA! (i zato će Plidu dobiti poklon) :)

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.