Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Mujo koncert balaša je bio dan uoči oluje, jebo ga led, čitaš li članke koje okačiš. Koncert ko koncert, nego blicevi i kuriri jedva dočekali da se poseru na balaša. Kad ona kurva kakosezove puni arene 5 dana u zagrebu, ej, srcu endeha, mestu natopljenom krvi nejači etcetera, to prođe ok, jer ona ne jede govna protiv vlasti. A rahmetli balaš pričao o nekom bratstvu j jedinstvu, ustaša jedan, sram ga bilo.

  2. Zamišljam đb kako čita istorijske knjige pred zakazivanje koncerata u eksju, da ga ne bi mali mujo, mali kekec i mali hoxha prozivali kako baš na taj datum

  3. SKANDALOZNO! Govnašević peva u Zagrebu 22.3, baš na godišnjicu poraza Orlova 2:0 od ujkana u kvalifikacijama. Ima li taj čovek stida?

    Da se Đolou oduzme pasoš, pošalji "KANCELDJOLE".

  4. Balaš Djogo je početkom devedesetih imao izjave tipa:
    Treba porušiti sve mostove izmedju Vojvodine i (pazi sad) Srbije,

    Sa stanovišta gledanja prosečnog autonomaša (a upoznao sam ih tonu tokom kasnijih godina) to je skroz legit izjava jer oni taj deo posmatraju kao nešto drugo u odnosu na Srbiju.
    Pevačevo idenje niz dlaku svemu što je u tom trenutku njemu i interesu je oseban šlag na torti. Bukvalno je održavao svoje finansije pesmama protiv Slobe jer je to bilo mejnstrim na ulicama tih dana.

    A Proliver je štakor zato što je klasični ustaša. Jbg. Do juče si mogao da snimaš pjesmice za Pavića i da uzimaš pare, a čim se NDH vol.2 pojavila, odma' su zli Srbi okupatori/agresori.. To što jedini od ova 3 štakora do kraja svog čemernog života nije držao koncerte kod nas, na tome mu svaka čast. Barem je bio principijalan.

  5. A tek kad saznas za Hanku Paldum...

  6. Od te garniture su mi recimo Tereza Kesovija i Josipa Lisac u sličnom košu, s tim da za ovu drugu znam da je na kraju pojela govno i imala koncerte kod nas.

  7. Zamišljam đb kako čita istorijske knjige pred zakazivanje koncerata u eksju, da ga ne bi mali mujo, mali kekec i mali hoxha prozivali kako baš na taj datum

    Da, jer bez citanja istorijskih knjiga kako bi znao da je tad Oluja, osim po tome sto se slavi na svakom cosku hrvatske drzave, interneta, medija, i sto i obicni Srbi u tom periodu izbjegavaju da idu u Hr cak i turisticki da ih ne bi neko zaklao u naletu euforije. Van toga jedan totalno mali i beznacajan dogadjaj koji se lako promasi.

    Ko one ribe sto dodju na Tinder "samo da caskaju", taj lvl odbrane otprilike

  8. Od te garniture su mi recimo Tereza Kesovija i Josipa Lisac u sličnom košu, s tim da za ovu drugu znam da je na kraju pojela govno i imala koncerte kod nas.

    Kesoviju razumem, njoj su crnogorski cetnici upali na gajbu kod Dubrovnika i onda je zvali odatle u Zagreb da je pitaju kako se koriste soli za kupanje. :D

  9. haha kmecofil tripuje da je balas za jugo slobodu a pare posledicno dolaze pevanjem kod sabrace kroasana na specificne datume koji eto vole bas taj zanr lol

  10. I jos prijovicku uzme za primer 30+dina kasnije koja rec o tim stvarima nikad rekla nigde nikom koja klasik cajkusa a kroasani poznati sto vole se truju nasim turbofolkerima. Jos je i rodjena i odrasla tamo lol

  11. E jbg sad, kad bi se tako gledalo, srpski izvođači bi nastupali samo po srbiji i eventualno rumuniji..

  12. Kakve to veze ima, cinjenica da je ovaj kenjanjem vadio ekstraprofit ne znaci da je mogao radi isto to ali malo skromnije pa da bude mornar kako to vec dolikue

  13. Ma ne nego ova tvoja prica ide kod ustasa ovo ono jbg ide tamo gdje ga slusaju isto kao severina i merlin sto idu u srb samo trebas biti malo razumniji i ne davati takve izjave pa da ispadas ljigavac kasnije

  14. Eto i prijovicku si naveo, dobar primjer, po zagrebu puni arene ocigledno da se taj seljakluk sluša tamo dzaba im sto upiru da tako nije

  15. ma de sam to reko, jok ovde je akcenat na ponasanju i simbolici datuma, odnosno znacaju kantautora u tom kontekstu

    a ovo drugo pevaju svi zivi tamo pa im niko rec ne kaze, ne moras ides jedes esktra govna da bi bio popularniji i zaradio vise para i posle glumatas nekog umetnika liberala smecara...

  16. inace i ranije sam pominjao ovde, balasevic je od balasza madjarskih ciganja, cuo sam zive price ljudi koji su bili u kontaktu sa njm da se grebao gde god je stigao i slicne stvari, da je bio jajara u osnovi. sad jbg kad slusuas tu mjuzu ko magare onda udjes u mod kao kmecofil kako je sve divno savrseno sloboda radost momenti blejanje

  17. Evo i ovde na certu simbolika otpora pesnica u vis posteri sve u tom znaku ne bi me cudilo da je event soros licno pokrio a zna se kako isla ta obojena revolucia zvana peti oktobar

    https://youtu.be/vCVeVkTpYrI?si=fddYOcqNN4O88QjS

  18. crnogorski cetnici

    kako to sad crnogorski četnici, zar nisu crnogorci uvijek bili zaštitnici lgbtq+ palestinskih prava, skauze reaguj

  19. Mujo brt ne kažem da je balaš svetac i neko kome su mrske pare, ali ima razlike između:

    - pevao na proslavi oluje, kako mali mujo reče

    I

    - imao koncert u hrvatskoj dan pre proslave oluje, ne u sklopu ikakve proslave ičega

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.