Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Isao je da pjeva na godisnjici Oluje, jebeno ides da slavis masakriranje sopstvenog naroda, jedan od najretardiranijih drugosrb momenata u istoriji, zbog toga nek jede govna i dan danas iako vise nije ni ziv. To nema veze ni sa Titom ni sa Jugoslavijom, to je cisto ustastvo, ne postoji drugi ugao gledanja.

  2. A Proliver je štakor zato što je klasični ustaša.

    Poražen sam snagom argumenata, odoh gledati avokado kako raste.

  3. - imao koncert u hrvatskoj dan pre proslave oluje, ne u sklopu ikakve proslave ičega

    cus ovo, etnicko ciscenje zvano oluja se obelezava 2-3 dana bukv i ima zavrsni cert sa tupsonom

  4. da budem iskren nisam znao ovo vezano za balasa i bzv je, dal je dan pre ili posle oluje ne vidim poentu i smisao da ide bas tad, nikada ga nisam gotivio znam djevojku sa cardas nogama i dosta

    ovo za dragojevica je bas mega retardirano, mrzi coveka jer je klasicni ustasa haha KAKO JE SAMO MOGAO a covek je hrvat koji pazi sad nije bas ljubitelj onih koji su hteli parce njegove zemlje stati pa gledati cudo jedno

    classic ustasha < classic chetnik

  5. jbt skauz jos uvek nije naucio da je ta zemlja podjenako srpska i rvacka samo im neki komunjarski ustav to dozvolio da se zove rvackom

  6. Камени се прави да није ово видео https://www.youtube.com/watch?v=R0rO3nKGMxo

  7. A koja je to njegova zemlja Skauseru? U kojoj je od to zemljici rodjen, pa su mu je Srbi koji su tu živeli 400godina hteli da mu je uzmu?
    Što ne napisa Proliver neku pjesmu o mučenju ljudi u Lori? To mu je tu najbliže bilo. Ili o vojnicima u onim kasarnama što im njegovi lipi dalmatinci isključivali vodu?

  8. Video, samo bedan pokušaj humora po kojem je dingospow poznat, ništa drugo. Koliko se sećam, pisao je, pričao i pevao na srpskom i vrlo retko engleskom.

  9. zeznuta tema nema sta, inace nadjite mapu gde su dalmacija ili delovi hrvatske bile u sastavu srbije pa da vidimo dal je podjednako srpska i hrvatska

    nezgodno ako tvrdite da je argument 400 god zivljenja tu jer onda albanci i kosovo postaje mega legit, poz

  10. haha ofc se pravi ima taj mejmunski sklop ko balasz

    a vidi ovde sto lizo bulju pliduima fazon zrtvovacu se u sarajevu ti ljudi su bili 5 dina pod nisanom mogu i ja dva dana hahah kakva vucela demagogija lol

    https://www.youtube.com/watch?v=WOX_OwLU1gM

  11. inace nadjite mapu gde su dalmacija ili delovi hrvatske bile u sastavu srbije pa da vidimo dal je podjednako srpska i hrvatska

    ne moraju biti u sastavu srbije idi citaj kako jugoslavija nastala i kako se ujedinila

    hrvacka nije ni postojala do 91 osim ono malo ndh sto su imali

  12. nije franjo dđaba vikao tisucljetni san

  13. Lose strawmanovanje noobaro i daje cekam mapu sa delovima hrvatske u sastavu srbije, mape da je hrvatska vazda bila tu postoje sah ateisti a da li ce biti i mat zavisi id vas

  14. Propustio Skuzer čas kad sam objašnjavao da su Srbe naselili tamo Austrijanci (koji su gazdovali u to vreme onim što se danas naziva Hrvatska). I što nisu tamo došli da osvajaju niti sa nekim osvajačem, za razliku od Albanaca.
    A što se tiče Dalmacije, može da se baci pogled kako su se Dubrovčani recimo izjašnjavali tokom povijesti.

  15. Kao... dubrovčani?

  16. Austrijanci naseljavali srbe tu? Decko pa ti si ludji od care, kakva austrija na tim prostorima u to vreme, od 1102god je hrvatska deo madjarske krune, vama se sve pomesalo xd

    Inace su srbe tu naseljavali upravo turci koji su dohajali tu na srbima koje su naseljavali na opustelu zemlju. Tek od kraja 16 i poc 17 veka se srbi stavljaju u sluzbu austrije kao turska moc krece da slabi nedugo nakon prve neuspesne opsade Beca. Eto i to sam vam resio nego dajte sta kazu vojvoda i deretic

  17. Mislim da je nakon agentw 627 cara dobio novog wingmama u vidu pepsija znaci hamiltom botas all around

  18. hehe kako kmece milogorci kacu granice u pitanju, sta je sa popisom imal sta il i dalje anemia

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.