Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Dobro mu se drži Olja udovica, prepička bila

  2. jedan od retkih likova koji ostao true dingospow do kraja iz tog sveta estrade lane gutovic

    moyda je bolje da se napravi ovako neka true lista da vidimo koga tu jos ima

  3. e da i kod hrvata mogu gorana barea pofalim taj lik je za rispekt

  4. Balaš je prosto ljiga bio, a te rasprave oko ustaštva mu su traćenje vremena. A ti pepsi upao si u carinu zamku i sad si mu domaćin ko što je nekoć uraczaganje bio… čuš što Oliver nije pisao o logorima lol, pa lik je blitvarski govnar oće da piše o suhoj spizi jutom vinu i jugu što ne prolazi.

    Uglavnom skauz i kameni lepo hendlovali situaciju sa razularenim prvosrbima prekrajačima istorije, sve čestitke

  5. A ti pepsi upao si u carinu zamku i sad si mu domaćin ko što je nekoć uraczaganje bio

    oh nooo drugosrpski balans na saitu je narusen vec neko vreme loooool

  6. Uglavnom skauz i kameni lepo hendlovali situaciju sa razularenim prvosrbima prekrajačima istorije, sve čestitke

    hvala brt ali prelako bilo je

    A ti pepsi upao si u carinu zamku i sad si mu domaćin ko što je nekoć uraczaganje bio

    a zaboravio sam uraczaganje dada, prvo mi je na pamet pao agent 627, mozda ih imas jos ne mogu da se setim

  7. oh nooo drugosrpski balans na saitu je narusen vec neko vreme loooool

    nije mogao da dodje ranije coveku nije dobro

    https://pbs.twimg.com/media/GV2CVoAXsAA5cNw?format=jpg&name=900x900

  8. A i oliver (marko) dragojevic malo zesci rvat, to bukv postao po komunistickoj logici

    pajz ovo stae izjavio

    ‘Moja mama je poznavala ljude koji su se bavili čitanjem i pisanjem, pa ih je pitala za savet. Za pokojnog brata su rekli da se zove Aljoša. Rekli su – neka se zove Aljoša i to je za Istok i ako ostanu Rusi, a u slučaju da dođe do sr**nja, daj drugom sinu zapadno ime, pa sam ja dobio – Oliver. Tako smo dobijali imena u vreme Hladnog rata.’

    lol mogao laganini biti aljoša tad bi vrv imao 10ak certova po bg

  9. Hahaha sada posle ove rasprave dobro dođe onaj moj klip od sinoc kad drasko citira nekoga - gore je srpsko nebo, na njemu je srpski bog, znaci obesmišljava ovu danasnju diskusiju cija li je dalmacija uopste lolo

  10. kmeee cara urac pepsi 627 kmeee

    mos ovde ubacis jos muju lestata salea henza skeletora da ne nabrajam dalje otprilike ima par drugosrba montinigrena plidua kmecavaca na saitu u manjini ste prijatelji lolo

  11. Nmž da shvatiš lika zaozbiljno da ne kažem odistinski lol ako mu je ime Draško

  12. pajz ovo stae izjavio

    Hahaha aj ne seri caro iskreno prelud potez, hrvati mastermajndovi priznaj da si nakon ove takticke podjele imena djeci ostao blago zadivljen

  13. ok ZABORAVIO SAM DRUGOSRBI IMAJU ADUTA JOVORA lol

  14. Evo Balaš Djogo kakvog znate a niste smeli (sebi) da priznate
    (hint: ne pominjemo da je ustaša)
    Lipa protina kći: pedofil, voajer, pička (kukavica)
    Mirka: alkos.. i to onaj solo, najgori.. pod kintom (pije viski) i hvališe se time (a vi moji obožavatelji samo nastavite da mi ljubite ove ravničarske guzove i da ih punite dalje kintom)
    Soliter: (btw. jedna od njegovih retkih pevljivih pjesmica) pokušaj da se uvuče bukvalno u svaki narod i narodnost, jer što manje istih manje kinte za njega
    Hoću jednu malu garavu: ... šta reći.. pored onakve žene, on pokazuje svu svoju ciganštinu.
    Računajte na nas: Tito, pa vidiš kakvu sam ti pjesmu spevo? Pa 100x gore od mene si primio, a mene teraš? Pa evo, još jednu ću da napišem, samo da me voliš? Ne?
    Petao: medjunožna disfukncionalnost je u suštini detalj oko koga možemo samo da ga žalimo, ali red je da se pomene
    Boža zvani Pub: kockar.
    Još jedna priča o prvoj ljubavi: paćenik. A mogao je biti car, samo da je im'o muda.

    Ugavnom kroz većinu tih pjesmica ide taj paćenički vajb.. uvek sam se pitao, koliko čovek mora da bude ubedaren da sluša Djokin opus.

  15. Uglavnom skauz i kameni lepo hendlovali situaciju sa razularenim prvosrbima prekrajačima istorije, sve čestitke

    Hvala kolega, šaljem longplejku od dvačelos i neku dobru vegansku čokoladu

  16. Hahaha aj ne seri caro iskreno prelud potez, hrvati mastermajndovi priznaj da si nakon ove takticke podjele imena djeci ostao blago zadivljen

    pa sto nisu dali rvacko ime detetu jbt ko sav normalan svet mejmuni tipa

    D O M A G O J

  17. domagoj dragojevic to bi bilo skladno ko ovaj golman rvata u vaterpolu pajsad TONI POPADIĆ lol de to ima tačno vidiš da je srpskog porekla pokatolicen, tako i ovaj oliver, ranije bili srbi, uz komunizam postali jugosloveni a posle isprane glave presle u rvatctvo

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.