Podijeli sa Vukajlijašima

  1. jbt i onda ovaj dodje brani nekog balasavica sto se prodo za lovu tako sto ce pisa po svojima

    pa to neko neutralan da gleda sa strane reko bi da je debil a posebno ako je pripadnik tvoje kaste da ne vidis moras biti presolid papan

  2. a jebite se napišete 5 strana ničega, ja zaboravim i o čemu smo pričali

  3. Zato sto su jebeni mastermajndovi, ti ovdje pricas srbija bila ovolika onolika pa danas nemas izlaz na more a ovi vratili od italijana istru, zadržali dubrovnik, jebu slovence na piranskom zalivu, zauzeli dobar dio jadranske obale i ostrva, odbranili se u domovinskom ratu, ušli u evropsku uniju i nato..

    E sad sto su oni isti u glavi ko svi mi jugosloveni pa im dzaba njiva rodnih vinograda blagodorodnih, dzaba karuca cilasa to je druga prica

  4. Jao ne kmeci pliduu to se jos samo mejmuni loze na rvacku, uostalom zna se ko im vratio istru istrazi to malo

    Idi vidi ko osnovo ajduka pls

    A ovo odbranili se cita kao oteli deo teritorije, cus obranili se sami od sebe i jopet se zna ko tu kumovo. Plitka ti ta politika dok kmecite i jedni i drugi za nekim tamo bajdenima administraciama spasiocima

  5. 60posto rvata nemodz na svoje more postalo izletiste za svabe ovaj prica o nekom moru obali lol

  6. Sad jugoslovenski separatizam odjednom postao ledzit sig

  7. Inace u potocima drugosrb copiuma zaboravih spomenuti da nisam nikad imao problem sa slusanjem ovih govnara, mogu pustiti sebi i Balasevica, i Edina, i Olivera (njega doduse nikad nisam ni dozivljavao nesto kao govno), al npr ne bih im nikad otisao na koncert ili na bilo koji konkretan nacin podrzao njihove karijere

  8. Rispekt mujaga onda

  9. A je l' ste provalili kako se smorila Kolinda na dodeli vaterpolo medalja. Verovatno bio neki dil da svim dečkima posiše pimpeke ako pobede srboćetnićke agresore.. Ovi nisu ni za šta bili, nakon guženja, pa i Koki izvisila.

  10. jao slusaj ovog plidua on misli ne sme balas vise da se cuje po kucama lol

  11. To kao da si napisao:
    Ove godine, pored delfina Joce u specijalnom bazenu, nastupaju i Ramštajn i Brajan Adams

  12. Cara dokazao da se izvukao iz kandzi matrixa. Lepo

  13. Izvoli, nastupi ti i prodaj karte za nekoliko sati

  14. Ja caro mislio da ne smiješ pustiti balasa dinu ili olivera ako si nestorijanac, odmah ti se spawna nestor u sobi, ošine te pogledom i pita “jel se tako brani srpstvo!?”

  15. jaka muda bukv imaces ex yu dan da im dzejeta vaskrsnes bilo bi isto

  16. ajde plidu ne seruckaj, bolje da si ovim tvojim drugosrbima odvojio licnost od dela kvalitetniju stvar bi uradio

  17. Ponekad kad se zapijemo na slavi i sl odvrne se čavoglave iz zajebancije što ne znači da tamo neki hrvat nekad kad se napije s kompama ne odvrne kad sam bio mali znao sam svoj pravac od knindže.
    Balans

  18. Plidu daj neku vašu bosansku u kojoj prozivate ustaše nisam upoznat sa tim melosom

    Znam za ove gde prozivate nas lol

  19. Inače, vratiću se SPOu na sl izborima that's the way

    https://n1info.rs/vesti/vuk-draskovic-se-posle-vise-od-30-godina-povukao-s-cela-spo-ko-ga-nasledjuje/

    „Srpski pokret obnove je nacionalna, demokratska, liberalna i građanska monarhistička stranka. To smo bili od početka, to ćemo nastaviti da budemo i ubuduće“, naveo je Cvetković.

    Sve što volie mladi lol

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.