Podijeli sa Vukajlijašima

  1. душебрижници као што су ова ван деф лајден да пуше курце и да оставе србију на миру

  2. slusam danas onog st protica raspalog, kae sve to vucela njih zove ne vrse oni nikakav pritisak na nas nema tu nikakvog pritska lol

  3. ст протић одвратан лик не заборављамо његову прошлост лик само кења чекам да цркне ко олбратјова и друштво

  4. haha on i onaj advokat cedomir stojkovic nato lobista

    biserkoi kandici i dzene u crnom mogu u pemziju

  5. не знам ни ко је тај чедомир ал добро

  6. аххахахахахах ја мислио кад је овај лик реко оћете да вам кажем шта ћу да урадим да ће рећи саћу вас тужим оно ЕО ВАМ ШЕШЕЉ

  7. Dija Danilu
    шта је ово румун ако јесте румуни крађа има смисла све што се десило

  8. ma ciganji dobili sisanje gratis jos kmece

  9. ајао још горе па шта се буне ушптедели 300 динара

  10. uh al pristup medija fazon vidi ovog sta je uradio maltretira lopove

    jok trebo da ih pusti ko onaj trudo kanadski mejmun dao uputsvo sta u slucaju da vas napadnu lopovi, fazon skinite gace budite pristojni brze ce odu kuci

  11. клошари новинарски коштају од 60 до 80 хиљада скидају гаће пред уредницима и шефовима само да испишу било шта

  12. dobro da nisu lgbtsadadasfwefadfewg+ u picku, sreca

  13. видео сам вести на теве неке информације о потпису пар споразума са французима нешто о нулкеарним електранама фантастично то је та зелена енергија за спас планете

  14. hahahaha šta ćemo da budemo distrikt 13 jebote

  15. onom pliduuovom bosancerosu-sorosevcu zabranjen ulazak u srb nakon sto je govorio na anti litijum protestu u loznici

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.