Podijeli sa Vukajlijašima

  1. а ком тачно како се зове

  2. а не знам ко је овај плидуов врв неки ћута за босанскохерцеговачко тржиште

  3. savo manojovic za bosancerose

  4. добро бар се боре против дубоке државе

  5. Zadnji put nisam uspio obrijati pičku kako valja, otišla je u montekarlo.

  6. jesam blesav ili nešto dodatno smaraju sa čestitkama đacima prvacima ove godine

  7. не знам увек је исто

  8. Srecan polazak u ckoli svim vecitim studentima i ostalima

  9. Iskreno ja sam bio ubedjen da smo mi to njima dali još pre godinu dana.
    Poseban šlag na torti je da i medju tome što bismo im dali, teško da ima 2 komada koja rade.

  10. cuj dali, ima to neku cenu, a zna se ne modz proda bilo ko...svi se resavaju vojnog otpada ...kao i ovo za izrael vucela sto salje nemoz to bez posrednika

  11. update:

    bolesna osoba ima samo jednu zelju a bolesnik dve, da rudari litijum i da se svaki dan obraca javnosti

  12. јао јака ствар што смо продали израелу за 20 милки
    а ово да дајемо мигове па може бити дамо ове старе кад нам већ стижу из француске нови додуше за 20 година ал шта има везе
    иначе убеђен сам да србија даје или је давала у почетним фазама рата оружје украјини нешто продавала ко она афера од 700 800 милки а и давала своје само ни то нису добро заташкали

  13. rujani nam poklonili nismo u stanju odrzavamo

    a ovi rafali dolaze klotara cca 2030. ko auto da uzmes bez klime i serva tai nek rad

  14. па да као да је и поента да се србија нАоРуЖа мало смо упумпали у банкротирану француску кеша ваљда смо добили мерси од маленог и његове женице учитељице

  15. vucela kupuje vreme mejmuncina nista drugo sto znaci da cemo dodatno naebemo

  16. и даље нема никаквих инфо о барнсовој посети беге

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.