Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Eh kad se setim vremena kad su admini bili myluca, facafaca, frenki, džimi, blek hol, kostic. Myluca tad otvori temu o brijanju muda, svi se smiju, samo kostic negoduje jer on ne brije muda nego ih depilira, pa onda svi prsnemo u smeh. Pa onda dodje facafaca i kači slike gde se pljuje po patrijarhu, a on je i sam sveštenik hahah...pa onda krenemo svi da se smejemo, mogao si da kazes frenkiju da je govnar on bi se samo nasmejao, postojao je taj neki prijateljski odnos. A ne ovo sad, sve umisljeni moderatori, ne smes im reč reći. Nema nama leka, ko poslednji izadje neka ugasi svetlo.

  2. Sve tacno, zadnje sto valjalo bilo u kosmopolitino vreme

  3. Najbolje bilo kad su modovi bili skroman JA, kurd, Surovi, Gvozz, Ciklon i MarijanaP i Artemida, ja satanista branim Maki od drugosrba, Arte muze pičkopaćenike, Zyclon čita milje DEFKI na dan, Gvojz drka kurac i mudroseruje, Surovi mladji i alternativniji od svih… Rokejndjel se šlihta, kuvajlija krindžuje, MOTIKA i LOPATA hiperprodukuju… onda dodje celt u modove i otme mi taj neki gastoski šmek, pa ona flegma Neo… to je bio kraj, negde početkom ‘12-te.

  4. A ono vreme Kosmo, Bohor, Žajkoteke… dobro, nekome je i to bilo prihvatljivo

  5. Meni recimo sad mnogo bolja l’equpe nego tad

  6. I dalje mi nekako deluje ovo kao bensendin ovako oko ponoći, da oko ponoći zaboravim na komšu emancipovanog Maora koji vozi bolji auto od mene i da se prisetim šetnji po Zemunskom keju, (bilo ih je).

  7. Kazuj mi svoju tugu brate

  8. Ta prva vukajlija o kojoj che prica je bila najgore noob mesto ikad

    takozvana orva sekta

  9. Ma kol’ko ti pjev’o o svojoj tuzi
    O svoj tuzi
    O svojoj tuzi
    Ne’š ti stići do moje muke
    Do moje muke
    Moje muke

  10. Nadji deo svoje tuge u mojoj tuzi

  11. Mrmun je bio trećevukajlijaš, mi smo bili OGs, bro

  12. Od svih kmecanja najlepsa su ova poslednjevukajlijaska gde je sve ranije bilo cringe samo mi smo dobri

    U rl transfer nikad vidjeniji

  13. Caro procitaj ovo s pocetka stranice kamenofilovo i reci mi da ti ljudi tada nisu odavali vajb degena..

    Ne kazem da je sajt zadnjih godina najbolji ali ocigledno da tada nisu bili bas najbistrije glave ovdje

  14. Opet fail bleeduu

    Ovaj ko to pisao taj post odao vaib degena

    Ko kabi neko za pet dina od sad napisao secam se vremena kacu pliduu i cara pricali o kabrio autima kakvo bogovsko vreme, naravno da bi zvucalo ko tresina a u sustini bilo prekul kapirash he he

  15. Naučno dokazano da vajb degena dolazi mnigo kasnije.

  16. Džimi, Uroš i tako ti su bili modovi kad sam ja došo

  17. Nemodz se otmem utisku da plidui smoxovi i ta treca ekipa sajtovaca kmeci na prajm tajm samo jer nije bila deo njega

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.