Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Samo da pohvalim Čavketa i izrazim zadovoljstvo što ima još fanova AiC ovde :)

    Istovremeno, da presečem pred Džamajkin naredni post, koji će glasiti:

    "Ljudi, pre dva sata sam krenuo na more"

  2. Јамајчанин
    Pozdrav ljudi, odoh na more :)

    PIŠAJ PO SIROTINJI!!1

  3. Count Zero
    Istovremeno, da presečem pred Džamajkin naredni post, koji će glasiti:

    "Ljudi, pre dva sata sam krenuo na more"

    ahahah, to je taj rad...

  4. Пфхахахахахахха, ја почетком јуна био на мору...па за две недеље идем опет, па пред крај августа идем опет.

    ПИШАЈ ПО СИРОТИЊИ!!!1

    -Први пут сам ишао у Грчку са цуром у предсезони, цело летовање ме коштало 500е, за две недеље идем са колегом који има службени ауто и не плаћа гориво и идемо на пар дана до Ц. Горе..значи џабалеску.
    А крајем августа идем са другом који је пазарио неки бмв па хоће да таласа по грчком приморју, па ме позвао.

    ЗНАЧИ НЕ КУРЧИТЕ СЕ МОРЕМ БЕМ ВАС У ГЛАВУ, СВАКА ГЊИДА МОЖЕ ДА СЕ НЕКАКО ДОВУЧЕ ТАМО!

  5. Први пут сам ишао у Грчку са цуром у предсезони, цело летовање ме коштало 500е, за две недеље идем са колегом који има службени ауто и не плаћа гориво и идемо на пар дана до Ц. Горе..значи џабалеску.
    А крајем августа идем са другом који је пазарио неки бмв па хоће да таласа по грчком приморју, па ме позвао.

    ЗНАЧИ НЕ КУРЧИТЕ СЕ МОРЕМ БЕМ ВАС У ГЛАВУ, СВАКА ГЊИДА МОЖЕ ДА СЕ НЕКАКО ДОВУЧЕ ТАМО!

    http://cdn.memegenerator.co/instances/460x/38141590.jpg

  6. Имам да поделим своје незадољовство. Нека глупа кучка је тако лоше превела и прекуцала делове једне књиге потребне за одређени предмет да је то неописиво, ја оно онако не могу да читам тако да сад исправљам њена срања :/

    ЕДИТ: ма ја одбијам да поверујем да ово неко са намером и свесно ради лоло

  7. Вид Арапе на 1:50.

  8. Opaki Arapi :) Al ima par dobrih šljaga

  9. Ovih dana imamo redukciju vode u selu, jerbo se boje iz vodovoda da nam ne presuši izvor od ovih prevelikih vrućina. I sad je došao kod nas vodar i donio račun za prošli mjesec, a mama ga onako iz zajebancije napada što nema vode preko dana. On se nešto brani, raspričao se, ne vidi da ga mama troluje.

    I tako par minuta on objašnjava, kad ulazim ja tu u terasu sa vazdušnom puškom, ali probacujem prvo kundak kroz ono čudo što visi na ulazu od vrata, tako da me ne skonta na prvu.

    Ja: "HAJ DA VIDIM KO ĆE JE SAD ZAVRNUT!!!"

    Čovjek ušuti, blijeda faca na licu nekih pola minute i tek onda se nasmija. I jeba me ćaća, hehe.

  10. Čovjek ušuti, blijeda faca na licu nekih pola minute i tek onda se nasmija. I jeba me ćaća

    Мене родитељи тукли кад згрешим нешто, сад јебу!

    Шта ти је напредак богте.

  11. Елем, шта се дешава. Кренем малопре да купим још пива, да се тотално напијем. И падне ми на памет: купи и две банане, јер, ти волиш банане. Успут, купи и два-три фервекса (никад нећу схватити зашто се имена лекова и дрога пишу малим почетним) јер си прехлађен, осим што си пијан. И тако, пет минута до продавнице, пожељно је понети и MP3 плејер, да угушиш успутне мисли које би успут да те угуше. На њему само Municipal waste, тешки thrash/crossower, што неки овде кажу, металике. Добро за гушење мисли. И, шта се дешава? Затичем себе како идем улицом, слушам песму о машинама и њиховој завери да униште човечанство, носим две глупаве банане у руци, 2л пиво у ранцу, два фервекса у џепу, и сунце одозго пржи ми мозак. Е, сад, да ли је могуће да је икад ико ДРУГИ ишао улицом, носио бутељку пива од 2л, две банане, два фервекса, до даске одврнуто слушао имбециле из Ричмонда, а све док му сунце пржи мозак? Не верујем. Баш зато волим људе, јер су непоновљиви. Чак и када су глупави, никакви, безнадежни очајни и пијани.

  12. Nastavi da pijes, bice sve u redu.

  13. Мени данас први дан да ми се не пије пијво, тј алкохол. Не памтим кад ми се то десило.

  14. Валдемар прониче и спознаје. Још пар бутеља и ту си.

  15. Thilmo
    Мени данас први дан да ми се не пије пијво, тј алкохол. Не памтим кад ми се то десило.

    Thilmo, to zvuči ozbiljno, te nemoj da ignorišeš potencijalne opasne posledice - zato ODMA stavi obloge rakijske spolja, u pivske unutra.
    ako ti se i sutra ne bude pilo - moraćeš kod gatare - neko ti je bacio čini
    aj ŽIVELI!!!

  16. Не памтим кад ми се то десило.

    Pa kaci uništio neurone.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.