Da li ste znali?

  1. Kako ćemo znati?

    Ja ću te zaklati.

  2. A da li ste znali da morfijum može da se ubrizgava intravenski direktno u mozak ?

    Ovo je već zanimljivo, decxko. Mislim, u skladu s onim što napisah na onoj temi s umiranjem.

  3. ubrizgava intravenski direktno u mozak

    Прочитај ово опет.

  4. Da li ste znali da je Mikelanđelo pričao sa svojim skulpturama misleći da su žive,stvarne?

  5. OLVEJZ LUK ET D BRAJT SAJD OF DET, ĐAST BIFOR JU DROU JOUR TRMINAL BRET.

  6. vesnam
    Da li ste znali da je Mikelanđelo pričao sa svojim skulpturama misleći da su žive,stvarne?

    DEcxko jel znasx da su nekim ljudima lutke supruznici ...čak postoji i naziv za taj poremećaj!

  7. Bio je i homoseksualac.O da.

  8. OLVEJZ LUK ET D BRAJT SAJD OF DET, ĐAST BIFOR JU DROU JOUR TRMINAL BRET.

    Bebop, decxko, zašto si tol'ko željan moga priznanja, decxko? Dobroe, gled'o si isti film ko ja, bra'o.

    DEcxko jel znasx da su nekim ljudima lutke supruznici ...čak postoji i naziv za taj poremećaj!

    Lolol.

  9. Stupid is as stupid does.

  10. zašto si tol'ko željan moga priznanja,

    Decxko dok sam ja gledao taj film, ti si prao noge !

  11. Nau fak of

    Ti si prvi počeo decxko butinašol.

  12. Šta sam ja počeo? Okačio sam klip jerbo je zabavan, decxko ;)

  13. Nema veze, samo ti vređaj, navikao sam ja.

  14. Ko te vredja , decxko? Ti si mi najomiljeniji komentator na forumu, nema boljega.

  15. Ti si mi najomiljeniji

    <3 <3 <3 ^_^ <3 <3 <3
    http://www.youtube.com/watch?v=7wRCWcQVSJI

  16. Taj rad. Samo manje...gej.

  17. Nisam hteo da ispadne gej, nego šimejl.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.