Da li ste znali?

  1. Ljudi na ovu temu i dolaze zbog takvih izvala, ne da bi slušali tvoje kukumavčenje o poJenima i budžetu. Idi na Moram nekom da se izjadam, i ne spemuj više, leba ti.

  2. Da li ste znali da uši i nos ljudima rastu celog života? :----------- (

    Lol, ja sam misliJo da je samo gravitacija decxko u pitanju.

  3. Кинески зид се не види с Месеца.

  4. Није кукумавчење ДЕВОЈЦХИЦЕ ЈА ОБАВЕШТАВАМ!

  5. Кинески зид се не види с Месеца.

    Па само болид је могао да помисли да се објекат ширине неколико метара види са толике удаљености.

  6. Није кукумавчење ДЕВОЈЦХИЦЕ ЈА ОБАВЕШТАВАМ!

    Jebotebog, dosadan si u pičku materinu.

    Ok, rekao si šta si imao, izvestio nas o onom što nismo znali, sad idi gledaj prenose skupštine.

  7. pa ti si prvi krenuo nesto tu da ga smaras, pusti ga sad jbt

  8. Па само болид је могао да помисли да се објекат ширине неколико метара види са толике удаљености.

    Па онда би се изненадио кад би сазнао колико болида заправо у то верује.

    едит: Реално, буљо, пусти га, бар је рекао корисну информацију.

  9. Па онда би се изненадио кад би сазнао колико болида заправо у то верује.

    Знам и то. Јебига, људи нису никад били на месецу па верују у све што чују. :)

  10. Наполеон није био низак. Био је висок око 170цм

    Napoleon je bio visok 150cm.

  11. Jesi se ti nekad pentrao po onim njihovim krševima, gde ni magarac ne može? Uz Lovćen niz Lovćen... Ne treba ti teretana. Njegoš je bio spoj svega velikog što je do njega postojalo: vladalac, sveštenik, pesnik i filozof. Ono što danas Srbima treba, prosvećeni apsolutista, a ne demokratska baba i dvoličnjak. Njegoš je zakon.

    +1

  12. Napoleon je bio visok 150cm.

    Не, око 169цм, да будем прецизнији. Тај мит да је Наполеон био низак је делом последица тога што је француски систем мерења био мало другачији тада (њихов инч ил' штавећ је нешто већи), а делом због тадашње енглеске "пропаганде".

  13. Al na koju foru kepec poput Atile može da zavlada svetom nije mi jasno...razumem da su ga se ostala plemena i narodi plašili zbog njegove silne vojske, al kako je takav midžet uspeo da zaseje strah među svojim redovima da mu budu toliko odani

  14. Jesi se ti nekad pentrao po onim njihovim krševima, gde ni magarac ne može? Uz Lovćen niz Lovćen...

    Imaš sad lijepo stepenice...dosta stepenica.:)

  15. Крш, степенице - исти ђаво. Ти мораш да се пењеш, јес да није баш исто, али је слично. Ја сам чуо да Херцегновке (ако се тако зову житељке Херцег Новог) имају најбоље ноге и дупиће због степеница. Хехе

  16. Da li ste znali da ja jebem!?!?!?! Hvala ti Rade!

  17. Decxko, meni treba da zahvališ što sam ti prosledio te rumunjske trandže, ne Radetu.

  18. A da li ste znali da morfijum može da se ubrizgava intravenski direktno u mozak ?

  19. Butt decxko ti si samo druga ruka,zna se ko šalje!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.