Da li ste znali?

  1. Jeste li znali da su romantične komedije "da se slatko nasmiješ"?

    http://vukajlija.com/forum/teme/33314-romanticne-komedijeNisu moje riječi.

  2. Razlog zasto je Fejzbuk plav i beo, bez zelene boje, je u tome sto je Cukenberg daltonista koji ne vidi zelenu.

    SAD je prva na svetu po ulaganju u vojsku i naoruzanje. I ulaze vise nego ostalih 9 zemalja iz top 10 zajedno.

  3. SAD je prva na svetu po ulaganju u vojsku i naoruzanje. I ulaze vise nego ostalih 9 zemalja iz top 10 zajedno.

    Treba im to za "mirovne misije". Divni ljudi, "mirotvorci".

  4. Jeste li znali da u telu coveka ima toliko krvnih sudova da mozete okruziti zemlju 3 puta.

    Da krigla piva gasi 5 mozdanih celija

    Da se u epidemiji kuge ljudi nisu kupali po 3 meseca jer su mislili da se kuga prenosi vodom(lolololol)

    Da je radio prvi izumeo Nikola Tesla a ne onaj smrdljivi Italijan :D

    Da su pre pronalaska sapuna zene u Srbiji prale kosu nekom vrstom gline i razblazenim sokom od kiselog kupusa...

  5. Da krigla piva gasi 5 mozdanih celija

    Koliko sam ih onda imao majku mu...

  6. Možda su ti išle kroz pogrešan slivnik Bruse. :)

  7. ioanko ih imamo par miliona čini mi se, a više od 100000 krigli sumnjam da ću da popijem za života.

  8. Da je radio prvi izumeo Nikola Tesla a ne onaj smrdljivi Italijan :D

    nije direktno izumio tesla, ali ovaj kada je to radio je koristio za to 16 teslinih patenata.
    nego jeste li vi znali da su neonska sijalica i daljinski takođe teslin izum, ja skoro gledao na nekom njemačkom programu.takođe sam saznao da se strašno plašio žena sa minđušama i rupicama na uvetu, i da je bio umislio se da mu je neka golubica žena.

  9. Kad smo vec kod Tesle, jeste li znali da je kad su ga upitali zasto nikad nije imao seksualne odnose odgovorio sa:

    "Ili cete odnose imati stalno, ili ih necete imati nikad. Da bih ispunio ono sto sam zamislio u nauci,ja sam izabrao ovaj drugi put."

    Mada,cenim da je trsio pidzna..

  10. Jeste li znali da zene trepcu 2x vise od muskaraca

    Da u Bugarskoj za da klimaju glavu levo-desno a za ne gore-dole

    Da mrav moze da podigne 10x vecu tezinu od sopstvene

    Da delfini ne spavaju vec odmaraju jednu hemisferu mozga pa drugu dok odmorna radi

    Da bubasvaba zivi 7 dana bez glave i onda umre od gladi

    Da ce posle smaka sveta ili nuklearne katastrofe ostati samo bubasvabe i pacovi :D

  11. Da u Bugarskoj za da klimaju glavu levo-desno a za ne gore-dole

    Ja sam mislio da je ovo u Grčkoj.

  12. Is Bulgaria,belive me :D

  13. i u Grčkoj i u Albaniji

  14. ko je sad naopak mi il oni ? :D

  15. E jebiga sad. Kasno.
    Na ekskurziji u Grčkoj pre 5 godina pokazivao grčkoj bičarki da ga puši a ona glavom levo-desno i ja je namrškao.

  16. Epa za sledeci put da znas :D

  17. Alfred Hickok nije imao pupak
    Nemoguce je da liznete lakat
    Carli Caplin je osvojio trece mesto na takmicenju za najboljeg dublera Carlija Caplina (rofl)
    Da na mobilnom ima vise bakterija nego na klozetskoj dasci

  18. Pa aj ti lizni klozetsku dasku kad je tako.