Da li ste znali?

  1. ... da su kunici i zecovi krvoločniji od vukova. Mislim između sebe naravno.
    ... da je upaljač izumljen pre šibica.
    ... da Član 14, Paragraf 1211 Federalnog Zakona SAD, koji važi od 16. jula 1969. kaže da je protivzakonito imati bilo kakav kontakt sa vanzemaljcima ili njihovim vozilima.
    ... da U Bahreinu lekar muškarac sme da pregleda ženske genitalije, ali prilikom pregleda ne sme direktno da ih gleda; sme da gleda samo njihov odraz u ogledalu.
    Ima još dosta...

    edan od razloga možda presudan je veliki požar u Londonu iz 1666. godine. Iz te velike nesreće izvučen je đavolji broj.

    Ne! Ustvari broj datira... ma zajebi!

  2. Prvi mart je svetski dan Svesnosti o samopovređivanju
    http://en.wikipedia.org/wiki/Self-injury_Awareness_Day
    dan kada se ljudi sa problemom samopovređivanja
    http://en.wikipedia.org/wiki/Self-harm
    trude da pričaju otvorenije o tome i da javnosti predstave taj problem u jasnijem svetlu. Ovo je traka amblem njihove svesnosti o svom problemu.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/90/Orange_ribbon.svg/370px-Orange_ribbon.svg.png
    Čemu korisnom može da služi ova informacija, ne znam, ali svakog prvog marta razmislite dobro i setite se ovih ljudi, kojima je, za razliku od većine vas, zadovoljstvo u svakom trenutku nadohvat ruke.

  3. setite se ovih ljudi, kojima je, za razliku od većine vas, zadovoljstvo u svakom trenutku nadohvat ruke

    A u čemu je tu razlika između njih i nas koji umemo da otkopčamo zip na pantalonama? :)

  4. Pa umeju i oni, to im dođe kao neki bonus plus na uživanciju.

  5. Sipaju Domestos u šolju pre sedanja na istu :)

  6. To je onaj fazon što je bilo popularno pre kod nas, da se seku recimo ruke žiletom ili gase cigare po telu. Ne znam kad je prestalo da bude kul :)

  7. Zdravo, ja sam Branko i obozavam da overavam mali prst od tabure.

  8. Ako slomite drvenu olovku, prah iz grafitne mine ubije 100000 bakterija i stvori toliku količinu toksina koja je dovoljna da ubije jednu bogomoljku.

  9. Jebeš me u vrh guzice ako znam čemu ova informacija može poslužiti :)

  10. Јел могуће да ти то сад управо ниси измислио? Јеботе.

  11. Zdravo, ja sam Branko i obozavam da overavam mali prst od tabure.

    Zezaj se, ali družio sam se sa par njih koji su izgledali kao Satan Panonski. Jedan je bold fontom urezao ime Nađa na grudima kad ga je ova ostavila. Sreća pa se nije zvala Elizabetina, morao bi da prenosi u novi red.

  12. provali me Muss :)

  13. Pa zato i nema puno bogomoljki oko školskih objekata.

  14. Ja poznajem lika koji je sam sebe toiko iskasapio, da mu je veći deo tela u dubokim ožiljcima. Skakao sa krovova, namerno se češao od granja sa trnjem, palio se, seckao...

  15. Ja sam se malo peckao cigarama kad sam bio mlad, sad ne kapiram zašto, samo se sećam stanja ogromne smirenosti u koje sam prelazio kad se završi taj cvrrrrč. Valjda neka autoagresivnost (čuj, valjda...).

  16. Meni je to strano, verovatno što sam ultratrapav pa ionako doživim gomilu slučajnih povreda :)

  17. Једини тренутак у којем човјек не мисли је тренутак кад кине.

    I tokom orgazma.

    Ако се водимо оном "мислим, дакле постојим", човек кад кија и свршава не постоји? Или осети смрт на секунд? Или нешто треће?
    Готивна је то тема. На секунд се гаси једна страна мозга јеботе.

  18. Ako slomite drvenu olovku, prah iz grafitne mine ubije 100000 bakterija i stvori toliku količinu toksina koja je dovoljna da ubije jednu bogomoljku.

    Some recent research say that carbon nanotubes (made from sheets of graphite rolled up into tubes) can cause symptoms similar to mesothelioma (aka, the lung cancer you get from asbestos).

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.