Da li ste znali?

  1. Једини тренутак у којем човјек не мисли је тренутак кад кине.
    I tokom orgazma.

    Moguće prilikom koncentracije na neku jantru kod nekih vrsta meditacije. I možda prilikom isihastičke molitve. Ali sigurno prilikom bolnog šuta u skrotum.

  2. Ja poznajem lika koji je sam sebe toiko iskasapio, da mu je veći deo tela u dubokim ožiljcima. Skakao sa krovova, namerno se češao od granja sa trnjem, palio se, seckao...

    Imam utisak da se to prevazilazi uvek nekim novim hobijem, ako uopšte dođe do prevazilaženja, kao onaj sistem babuški - idemo dalje. Ima li kraja tim ožiljcima, valjda je problem što se navuku.

    Ако се водимо оном "мислим, дакле постојим", човек кад кија и свршава не постоји? Или осети смрт на секунд? Или нешто треће?

    Svestan je ali ne misli. Nisu misli i egzistencija isto. I ne gasi se već pre nešto suprotno.

    Moguće prilikom koncentracije na neku jantru kod nekih vrsta meditacije. I možda prilikom isihastičke molitve. Ali sigurno prilikom bolnog šuta u skrotum

    Mora da postoji i verzija zanimljivosti za šire mase. Većina koja čita dnevnu štampu zna samo šta je kijanje. :)

  3. Da li ste znali da kao pustite pjesme Jelene Karleuše unatrag čućete Satanu, a još gore ako ih pustite normalno čućete Jelenu Karleušu!

  4. - 1 od 3 muskaraca ne moze da vidi svoj penis dok stoji.
    - Svi likovi iz crtanog filma Vini Pu predstavljaju neku vrstu mentalnog oboljenja.
    - 90% zena odbija da izadje na ulicu bez sminke. (Misli se na zene koje koriste sminku na dnevnim bazama)
    - 78% ljudi tvrdi da osecaju krivicu kada odbiju zahtev za prijateljstvo na fejsbuku.
    - Oblast oko Cernobilja nece biti prikladna za covekovo naseljavanje sledecih 20.000 godina.
    - 1930. godine u stripu Miki Maus, Mini ostavlja Mikija zbog drugog misa i Miki pokusava da izvrsi samoubistvo na mnoge nacine.
    - Leva ruka coveka zavrsi 56% pisanja na tastaturi.
    - Ukoliko liznete neciji lakat dok ta osoba ne obraca paznju, ona to nece osetiti.
    - Slepi misevi (vampiri) povracaju u usta drugim pripadnicima svoje vrste ukoliko su bolesni da ne bi umrli.
    - U mraku, nase oci pokusavaju da vide sivu boju umesto crne.
    - U filmu "Scarface" rec "fuck" je izgovorena 226 puta, sto je otprilike 1.32 fuck/min.
    - Postoji jezero u Americi koje se zove Chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg.
    - Tviter, Fejsbuk, Skajp i JuTjub su ilegalni u Kini.
    - Ukoliko zena 15 minuta gleda modni casopis pokvarice misljenje o izgledu svog tela za 50%.
    - Ukoliko popijete crvenu i plavu boju za hranu povraticete ljubicasto.
    - Rusija i Japan do danasnjeg dana nisu potpisali ugovor o miru iz II Svetskog rata.
    - Dzeki Cen je ustvari pop zvezda u Aziji. Ima 20 studijskih albuma i cesto sam peva saundtrekove za svoje filmove.

  5. - Tviter, Fejsbuk, Skajp i JuTjub su ilegalni u Kini.

    Poznajem dvoje kineza iz Kine i oboje imaju fejs. Nije im toliko popularan kao njihova verzija fejsa, ali ga imaju.

  6. Svestan je ali ne misli. Nisu misli i egzistencija isto. I ne gasi se već pre nešto suprotno.

    Јеботе, зајебавам се. :)

  7. Svestan je ali ne misli. Nisu misli i egzistencija isto. I ne gasi se već pre nešto suprotno.

    Зен коан би гласио: Куд одлази Интернет кад се ресетује модем?

  8. Meni je oduvek bio najsmešniji onaj: Kako glasi zvuk pljeska jedne ruke? Pa kao šamar, naravno!

  9. Ali vrhunski paradoks: kud odlazi Dačić kad ugasiš TV?

  10. Slon je jedini sisar na celom svetu koji ima 4 kolena. OPAAAAA

  11. I slon je jedina zivotinja koja ne moze da skoci.

  12. Iskreno ja da imam 4 kolena skakako bi ko džokej.

  13. Slon je jedini sisar na celom svetu koji ima 4 kolena. OPAAAAA

    A zebra? A pas?
    EDIT: Čak piše i na Vikipediji da je slon jedina životinja sa 4 koljena. Nije mi jasno.

  14. kud odlazi Dačić kad ugasiš TV?

    U pečenjaru. :)

  15. A zebra? A pas?
    EDIT: Čak piše i na Vikipediji da je slon jedina životinja sa 4 koljena. Nije mi jasno.

    Задње ноге им се преламају у коленима, док код осталих сисара не. Антилопе, кучићи-мачићи и остале живуљке фурају задње ноге са ''контра'' коленима,ако ме капираш. Не знам како се то сад стручно зове.

  16. Slon identično savija prednje i zadnje noge, ostale šivuljke to rade iz kukova ako me razumeš.

  17. I slon je jedina zivotinja koja ne moze da skoci.

    Није тачно. Не моше ни крокодил, вјероватно још доста животиња.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.