Da li ste znali?

  1. Мислим да је једини сисар.

    Zaklano Čeljade

    - 1 od 3 muskaraca ne moze da vidi svoj penis dok stoji.
    - Svi likovi iz crtanog filma Vini Pu predstavljaju neku vrstu mentalnog oboljenja.
    - 90% zena odbija da izadje na ulicu bez sminke. (Misli se na zene koje koriste sminku na dnevnim bazama)
    - 78% ljudi tvrdi da osecaju krivicu kada odbiju zahtev za prijateljstvo na fejsbuku.
    - Oblast oko Cernobilja nece biti prikladna za covekovo naseljavanje sledecih 20.000 godina.
    - 1930. godine u stripu Miki Maus, Mini ostavlja Mikija zbog drugog misa i Miki pokusava da izvrsi samoubistvo na mnoge nacine.
    - Leva ruka coveka zavrsi 56% pisanja na tastaturi.
    - Ukoliko liznete neciji lakat dok ta osoba ne obraca paznju, ona to nece osetiti.
    - Slepi misevi (vampiri) povracaju u usta drugim pripadnicima svoje vrste ukoliko su bolesni da ne bi umrli.
    - U mraku, nase oci pokusavaju da vide sivu boju umesto crne.
    - U filmu "Scarface" rec "fuck" je izgovorena 226 puta, sto je otprilike 1.32 fuck/min.
    - Postoji jezero u Americi koje se zove Chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg.
    - Tviter, Fejsbuk, Skajp i JuTjub su ilegalni u Kini.
    - Ukoliko zena 15 minuta gleda modni casopis pokvarice misljenje o izgledu svog tela za 50%.
    - Ukoliko popijete crvenu i plavu boju za hranu povraticete ljubicasto.
    - Rusija i Japan do danasnjeg dana nisu potpisali ugovor o miru iz II Svetskog rata.
    - Dzeki Cen je ustvari pop zvezda u Aziji. Ima 20 studijskih albuma i cesto sam peva saundtrekove za svoje filmove.

    Да ли си знао да на тој фејсбук страници "ЊТФ фектс" пишу доста нетачних ствари? Написали су да се неки човек напио, скочио у море, пао ајкули на главу и убио је. Звучи познато? :)

  2. И још нешто везано за крокодила, једини гмизавац који не може да исплази језик.

  3. - Svi likovi iz crtanog filma Vini Pu predstavljaju neku vrstu mentalnog oboljenja.

    ?

  4. Онај клинац је шизофреничар
    Вини Пу много једе, навучен је на мед, и то је као неко обољење
    Тигар прсо с мозгом, па је хиперактиван и то
    Прасе се плаши свега, фобија нека
    Магарац у депри нон стоп
    итд.

  5. dvije od tri žene koje su imale porođaj su himere.

  6. Црвени Лаки Страјк је прозивка за Јапан.
    Лаки страјк - срећна мета, кутија је као застава Јапана и у углу пише ''Its toasted'' што је изговорио онај пре него што је бацио бомбу.

  7. što se tiče crvenog lakija:

    sama firma je postajala pod tim imenom još prije devetsto tridesetih, a slogan je iz 1917.

  8. Црвени Лаки Страјк је прозивка за Јапан.
    Лаки страјк - срећна мета, кутија је као застава Јапана и у углу пише ''Its toasted'' што је изговорио онај пре него што је бацио бомбу.

    Ово је раме уз раме са глупошћу да је Лаки Страјк седамдесетих стављао по један џоинт у сваку кутију.

  9. Svaki od glavnih likova u Sundjer Bobu predstavlja smrtni greh.

    1. Ocajanje u lenjosti - Patrik. Samo lezi ispod stene i ne radi nista.

    2. Gnev - Lignjoslav. Mrzi ceo svet, a najvise SB-a. Uvek je nadrkan.

    3. Zavist - Plankton. Krivo mu je sto Keba ima bolju pljeskavicu i uspesniji restoran.

    4. Pohlepa - Keba Kraba. Samo talozi pare, nikada ih ne daje.

    5. Neumerenost u jelu i picu - Geri. Stalno trazi da bude nahranjen.

    6. Gordost - Sendi. Uvek je ponosna na svoj Teksas i na cinjenicu da je jedina kopnena zivotinja.

    7. Pozuda - Sundjer Bob. Voli sve. Cak i kada oni njega ne vole.

  10. Ajde, a ja kažem da simbolizuju 7 patuljaka, evo ti i primer
    Lignjoslav - Ljutko

  11. A u kom crtaću likovi predstavljaju po neku bolest? Čula sam za to ali sam zaboravila ime crtaća.

  12. Možeš li da nabrojiš kao gore što si? Zanima me.

  13. Lignjoslav je kul lik.

  14. Nisam to ja, al mislim da se mogu setiti lolo

    Dečak je šizofreničar.
    Vini Pu je navučen na med.
    Tigar je hiperaktivan.
    Prase se plaši svega, ima fobije neke.
    Magarac je stalno depresivan.

  15. Noću nisam spavala, pa sad brkam imena. :) Hvala.

  16. lolo, nema na sta.

  17. Dečak je šizofreničar.
    Vini Pu je navučen na med.
    Tigar je hiperaktivan.
    Prase se plaši svega, ima fobije neke.
    Magarac je stalno depresivan.

    A sova je diler.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.