Da li ste znali?

  1. A da se nama čini da je ružan jer ima bradu i brkove.

    Имам и ја браду и бркове, па сам лијеп ка слика, мојне се вреџамо. лоло

    Ste culi da su skoro svi Nemanjici bili dvometrasi? Najvisi je bio Dule, mislim da je drugi bio Nemanja...

    Не верујем. Ценим да су били високи, ал' не верујем да је у то време било толико људи са два метра. Тада се човек од метар осамдес' сматрао високим.

  2. Pričala mi isto nastavnica srpskog da je bio izuzetno lep. A da se nama čini da je ružan jer ima bradu i brkove. Ali to je tad bilo in.

    E al ti je pametna ta nastavnica... Šta, tebi se čini da su Gandalf, čiča Draža ili Aristotel ružni ljudi?

  3. Pa jebiga to priša nastavnica, ne ja.
    A postoji mogućnost da su bili po 2 metra, što da ne. Genetika je čudo.

  4. Pa mora biti da je bio lep čim su tolike žene, što naše, što iz belog sveta, umirale za njim. Naše najpametnije Srpkinje su ga jurile - Isidora Sekulić, Ksenija Atanasijević i još neke ime im ne znam...

  5. Haha, koje licemerje. "Ajmo da se jebemo sve u šesnajs, al da pričamo kako to ne valja da se priča, a kamoli radi."

  6. A propo teksta, da preporučim vrlo kvalitetnu defku Revolveraša napisanu na tu temu.

    http://vukajlija.com/jebanje/249821

  7. Jeste li znali da je Atila Bič Božiji ustvari bio zdepasti kepec?

  8. da, al nije to sigurno.. ima jedan opis nekog teodosijevog poslanstva kod atile ali nije sigurno da je verodostojan, ako oces mogu ti napisem ovde

  9. napiši ako nije na engleskom, ne da mi se da se naprežem ako je tekst na eng.
    Hvala unapred.

  10. Ovo je opis Atile koji je ostao od jednog gotskog istoricara, Jordanesa. (ne od poslanstva iz prethodnog posta, zajebo sam se, tamo ima opis gozbe i neke bleje na njegovom dvoru, slabo o njegovom izgledu, ovo je bolje).

    - Velika glava, garav ten, male upale oci, ravan nos, nekoliko dlaka umesto brade, siroka ramena, malo, neproporcionalno, zdepasto telo velike snage. Nadmeno drzanje i ponasanje hunskog kralja pokazivalo je svest o nadmoci nad ostatkom cocecanstva. Cesto je prevrtao ocima, kao da uziva u strahu koji je ulivao -

  11. Наполеон није био низак. Био је висок око 170цм, што је за то време било просечно.

  12. Да ли сте знали да од 2011-2012 нема преношења испита? 60 бодова обавеза за буџет. НЕЛОЛ

  13. Да ли сте знали да од 2011-2012 нема преношења испита? 60 бодова обавеза за буџет.

    ШКК?

  14. Jbga. Mislim, jbga što nisi bogat ko ja da ti to ne predstavlja problem. Vi siromašni ljudi uvek imate tako...očekivane reakcije.

  15. Нисам богат, ал' сам штребер. Ипак се искрено надам да ложи масу.

  16. Не ложи. Још је мало фалило и да нам одмах уведу то.

  17. Ma, zar iko od vas veruje u to sranje? Jeste, studentski protesti su sprdnja, al ipak neće niko prodati socijalni mir tako lako. Ne brigajte, deco, učite i sve će biti ok.

  18. I ne spemuj temu, Alariče, idi piši o tom u Politici i društvu.

  19. Нећу у политици и друштву, јер је ово тема да ли сте знали. Сад можете да наставите са Политикин Забавник извалама, ја сам вас обавестио о ономе што је заправо битно. Кога боли курац колико је Наполеон био висок.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.