Šta kupovati devojci za godišnjice, i za, danas popularan, Dan Zaljubljenih?

  1. Duncan Ferguson
    Џими, Чрчила... Нема те жене која ће проследити Хипнотих, десну руку дајем :)

    Ne teraj me da te držim za reč. :)

  2. Мојне онда, док је не питаш да ли воли :)

  3. Ма брате, дај јој ти лепо паре, па нек купи сама. Мени баба за рођендан увек да паре, и ја се никад не буним... :)

  4. Води је на вечеру.

  5. Пеки д џем
    Ма брате, дај јој ти лепо паре, па нек купи сама. Мени баба за рођендан увек да паре, и ја се никад не буним... :)

    Peki, pa majku mu, ne dajem unuku poklon. xD

    Duncan Ferguson
    Мојне онда, док је не питаш да ли воли :)

    Za taj parfem se mož' iskombinovati nešto...

  6. Narezi joj kompilaciju njenih omiljenih pesama,i na omotu napisi neku glupost,tipa "Srecna Noc vestica" ili tako nesto.

  7. Пеки победио, може кључ слободно! лололо

  8. Meni moja curica stalno priča da sam svinja, kupiću joj neko plišano prase najverovatnije, da ne kažem svinju. (To što me zove svinja to iz milošte, majkemi, nismo pred razlazom!:)

  9. Немате појма. И ти, Бо, мојне решсе кад не слушаш Р'н'Б.
    Кажем човеку, девојка која слуша то има се одушеви одећом која је у фазону онога што она носи. А ако не знаш број, онда јебига. :)

    Џими, Чрчила... Нема те жене која ће проследити Хипнотих, десну руку дајем :)

    Брате, има жена које имају баш зајебан укус за мирис. Знам по својој девојци.

  10. Цулле, ја сам оном керу тако купила магарца. Јер је магарац.

  11. CrnaBo

    Води је на вечеру.

    Мојне то! Водио ја за прошлу годишњицу у Гастона, доле у Узун Мирковој. Мени тамо до јаја клопа, а она се сморила ко пас лололо

  12. Па направи јој вечеру. Побогу.

  13. Води је на вечеру.

    Вођење на вечеру је тако геј и фејк. АЛИ! Можда упали код девојке која слуша Р'н'Б.
    Је л' добра риба? Није нека комплексашица због физичког изгледа?

  14. Чиме? Ја сам неспособан...

  15. CrnaBo
    Води је на вечеру.

    Vodio već, izveo je za srpsku.

    Ona me naziva konjem, tako da po toj logici da joj kupim konja..? Ili kobilu? xD

    Jezivi
    Narezi joj kompilaciju njenih omiljenih pesama,i na omotu napisi neku glupost,tipa "Srecna Noc vestica" ili tako nesto

    Malo detinjasto?

  16. сморила ко пас

    Па требао си онда коску да јој даш, или оно срање у паковању од 5 кила, оно кучеће срање. :))

  17. Па направи јој вечеру. Побогу.

    То је већ трве. Може. То ниједна нормална девојка не одбија.
    Али опет, није лако.

  18. Води је на концерт Еве Браун у БеГеу.
    Шалим се, вероватно не зна ко су они.
    Направи јој Мемори Бокс.

  19. Ona me naziva konjem, tako da po toj logici da joj kupim konja..?

    Plišanog konja, dojajno.
    ALi samo ako baš forsira to kad se nešto sjebeš. Ja se sjebavam nešto redovno. Posebno u zadnje vreme. Ni biciklu ne znam da vozim.

  20. Narezi joj kompilaciju njenih omiljenih pesama,i na omotu napisi neku glupost,tipa "Srecna Noc vestica" ili tako nesto

    Не да нарежеш! Да снимиш на касету! Мени да је нека девојка снимила компилацију на касети икад, аутоматски бих јој се дао!

    Али опет, она слуша Р'н'Б... Није то за њу.