Šta kupovati devojci za godišnjice, i za, danas popularan, Dan Zaljubljenih?

  1. Побогу, је л'има та девојка неки хоби? Или неку велику љубав?

  2. Džimi, ako pišeš Rosoneriju na PVT, prosledi i meni, živo me zanima.

  3. Peki, majku mu, pa ne deli se kurac tako izdašno. :)

    Брате, ја још нисам чуо да је нека девојка добила курац, и да се жалила...

  4. CrnaBo
    Побогу, је л'има та девојка неки хоби? Или неку велику љубав?

    Hobi joj je uglavnom slušanje muzike, i to poprilično opsesivno.

    Брате, ја још нисам чуо да је нека девојка добила курац, и да се жалила...

    Aminujem, al' se trudim kao da bidnem romantičan, i te pičke materine.

  5. Џими, јавно, јааавнооо :Д

  6. Е, да, Пренк. Не знам са колико лове располажеш, али Хипнотик парфем никад не може да омане. Око 60-70 евра је, ја га пазарујем редовно, наравно јер волим да ми риба ако мирише...

  7. Dankane, šljakam, tako da imam love dosta... Veliš parfem? To ti je dobra ideja, nije mi ni to palo na pamet. Ulazi u duboku konsideraciju.

  8. волим да ми риба ако мирише...

    Ахахаахаха :)))

  9. Džimi, normalna devojka, nit' je u nekom sad fazonu, 'tkud znam, gotivi stranu muziku najviše... Ne komercijalu, al' ono... S' na to mislio?

    Као Деицид, Дајинг Фитус или нешто лакше, типа Тестамент, Слејер, Антракс? :)
    Шта конкретно.

    А ово за типове људи, то мало компликовано. Људи су о томе књиге писали. :)

  10. Као Деицид, Дајинг Фитус или нешто лакше, типа Тестамент, Слејер, Антракс? :)
    Шта конкретно.

    Ode ti u trash. 'Bem li mu majku, house / r'n'b?

    Pa, koji su glavni tipovi?

  11. Никад не куповати девојци парфем уколико не знаш који користи!
    Иначе ће завршити као форвардован поклон у некој десетој кући.

  12. Е, не велим обичан парфем, већ само Хипнотик. Тражи узорак и сконтаћеш зашто се тако зове :). Чини ми се да бих могао и кера да јебем да ми мирише тако :))

  13. Џими
    Никад не куповати девојци парфем уколико не знаш који користи!

    Apsolutno tacno!

  14. house / r'n'b?

    Хм... Значи нема неке посебне прохтеве у смислу разних зајебанција, лудила. Шта знам, купи јој нешто лепо од одеће, нећеш да оманеш.

  15. Чини ми се да бих могао и кера да јебем да ми мирише тако :))

    Hahahahaha, mašala! :D

    Џими
    Никад не куповати девојци парфем уколико не знаш који користи!

    Potpuno si u pravu, ali to je najlakše doznati, a i valjda znam kako mi devojka miriše, mogu d'odem pa gledam redom. (gospode, toliko mi to zvuči k'o Sizifov posao)

  16. Шта знам, купи јој нешто лепо од одеће, нећеш да оманеш.

    фуј

  17. Хм... Значи нема неке посебне прохтеве у смислу разних зајебанција, лудила. Шта знам, купи јој нешто лепо од одеће, нећеш да оманеш.

    Aj što ne znam koji broj nosi, nego što ako joj se ne svidi, mogu da se ugasim k'o budala. A i muško sam, nemam ukus za žensku odeću, je l' de?

  18. Џими, Чрчила... Нема те жене која ће проследити Хипнотих, десну руку дајем :)

  19. Pojma nemate..... Jebači, poznavaoci svega i svačega, ne kenjajte....

    Ништа не купуј. Треба да јој купиш нешто онако безвезе, било кад, кад ти се ћефне, кад осетиш да треба нешто да поклониш. А не зато што је тамо неки фегет осмислио празник.

    Amin!
    Više znači taj poklon onako iz čista mira, bez ikakvog razloga nego ovi usiljeni pokloni koji su u 95% slučajeva gluposti koje kupimo u zadnji tren....

    Parfem je govno za poklon, to mi je glupo....

    Evo, Đimi nije znao, pa ću mu sad reć, ono na skajp je poklon za ovaj dan smrdljivi, jebem li ga... To, i par izrađenih slika sa nekim stihovima....

    Meni je to veći znak pažnje nego ti pokloni koji se plaćaju u pičku materinu... Ja čuvam poklon od komšinice, sasvim običan privezak gitare koji mi je kupila kad je bila u italiji, a parfem koji sam dobio od cure za rođendan, brijač isto tako, to je sve sranje u bojama, to se zaboravi...

  20. Одећу никако, па то чак и ја знам.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.