Prijava

Čiča. Šteta što ga više nema...

Čiča, Javio, Lemaja i Dankan. Opasno su me nervirali. Opasno!!! Ne obavezno tim redosledom, ali sam u to vreme kontao da su mirođije i bili su mi strašno iritantni. Pre njih sam samo gotivio definicije i nisam razmišljao o autorima. A onda sam se registrovao i počeo da mrzim. :)

Sada ih u potpunosti razumem, skroz su mi kul i predlažem da oformimo odbor za doček novih članova gde će ova skupina predsedavati. Buahahahahaha...

:D :D :D ah, the good old times....

PekiDdzem, on mi je ostavio prvi komentar ja mislim i Kostja, komentarisao je isto nekoliko mojih prvih definicija, i prvi autori koje sam zgotivio na sajtu, i cije sam definicije citao. Malo kasnije Smare i Mara i ekipa iz trece smene i tako...

Kosmopolita prva komentarisala moju prvu defku, vrlo prijatan susret mogu reci...

Иванхое, који се тада звао Растко ил тако неки курац, истресао ме из гаћа кратким коментаром. Ето, њега сам првог запамтио. Још, ја тек дошао а лик имао око 11 000 поена и контам се: јеботее, који краљ! 11 'иљада еее! Требаће ми триста година да то достигнем!
И зато сам ућутао и нисам ништа рекао. А дефка реално гледано јесте била паглу...

хаахаххаха ја прво Маниака извалио на сајту

Pametan, Patofanjr nigga, Jogurt, Korleone, Sirovi, Džimi, Javijo

ХРЊАУ ЈЕ БИО МЕЂУ ПРВИМА, АЛИ МЕЛК, ЏИМИ, КОРЛЕ, БУРЗУМ И још неко су били први.

Harlekin. Kenjao mi nešto, pravio se pametan i tako to. Perspektivan je bio u to vreme. On i Blek hol npr. su za kratko vreme baš ujednačeno napredovali, a u otprilike isto vreme su i došli. Ne znam šta se desilo sa njim kasnije.

Zoran Djinjic
steta sto su ga ubili :/

Reme,Reservoir Dog,Straja,Frenki.
Nekako se poklopilo da su prve dobre defke koje sam pročitao bile njihove..

paninaro i Johnny Kurajber

mislim da je to bio V for Vagina. tad je bio baš aktivan, šteta što je otišo.

SMarko!
Lik me je zadivio, gledao sam mu radove još mnogo prije registracije.

gamby...nesto smo se napusavali pa sam ga zapamtio...tad sam upravljao nalogom nikolat

Džimi, Bušido, Dankan, Blejk ili Džoni. Ne znam koji je prvi jebi ga.

~Artemida~, negde me nešto lepo pohvalila, a imala je i neki BDSM avatar, pa je zapamtih po dobrom.