Vukajlija u medijima

  1. Kvalitet mojih defincija je neponovljiv. Moja najgora - bolja od tvojih najboljih, što je svakako činjenica. I što ne opravdava zašto su je tako gadno osakatili.

  2. Ne shvataj to sve tako ozbiljno, tvoj pojam kvaliteta je ogranicen tvojim uskim sagledavanjem stvari.
    A ja ti garantujem, da je kvalitetna, nikad je ne bi osakatili.

  3. Pojam kvaliteta je ograničen mojim besprekornim intelektom.
    Na žalost, ta defincija zaista nije ništa popsebno, čak je i loša. Ali ne zaslužuje sakaćenje. A moji su pogledi uski kao Versaj.

  4. i moju su osakatili... ma ko ih jebe, k'o da je bitno :)

  5. I ja sam se zaprepastio kad sam video koliko su unakazili JTU-ovu definiciju kada sam danas čitao novine.
    A mislim da sakaćenje definicije vrše u cilju približavanja definicije širokim narodnim masama, jbg.

  6. ma jok bre, nego da stane na taj mali format.

  7. Između ostalog, a zašto su onda napisali umesto ''El znaš ti kol'ko je teško da se javljaš na telefon sa ovol'kim noktima?'' ''El znaš ti kol'ko je teško da se javljam na telefon s ovol'ki nokti?'' ? Da l' je moguće da je greška? Pre bih rek'o da pokušavaju da naprave za nijasnu smešniji naslov, al' 'ajde, možda lupam! :)

  8. Управо је, пре минут (19:58) споменут сајт у ударном термину у Дневнику 2 на РТС-у, и то читавих 15 секунди!
    Греит с'ксес!

  9. Шта су рекли?:)

  10. Причали нешто о сленгу, па поменули Вукајлију. Између осталог и ПИЛИНГ. :)
    Кајзене, закупљуј нови сервер, тек ће сад да навали светина. :)

  11. Ma to MOTIKA ko Tadic cekao da postane prvi pa onda da se odma pohvali i gde ce, on pravo na RTS u Drugi dnevnik :)

  12. Сајт је споменут у контексту "србенглеског", односно енглеских речи одомаћених код нас, и нека њихова значења која су овде објашњена.

    МОТИКА, ти баш знаш да темпираш ствари. :)

  13. Не знам колико је битно , али пре пар минута у Сурвајверу сам чуо Срђана Динчића како помиње Келтову "Читуљу" ( пензионерски фејсбук ) .

    Лик и овако има фантастичне афоризме , јако је духовит и ко зна , можда редовно чита Вукајлију. :)

  14. A ta citulja je dobra...
    Ladno mi ljudi poceli da daju minuse i hejt zato sto misle da sam to iz vica definisao a ono bilo obrnuto :)

  15. Pre neki dan dok sam sedeo u igraonici cuo sam na radiju, u emisiji ''Djus ap obrnuti kviz'' tako nesto se zove, gde se javljaju slusaoci i pitalice postavljaju voditelju on pogadja, pa on njima postavlja i sve tako, a moze i vicevi i sve duhovito. Javio se lik i kaze ''znate li kako zlo nikad ne spava'', kaze ovaj sto?
    Zato sto kad se vratis iz grada vidis na tv-u emisiju lee kis :)

  16. Juice up Kontra kviz :) Na tdi radiu :) Najjaca emisija :) Cuo sam to i ja al mi nije palo na pamet da je to sa vuke

  17. http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=411011

    Поређајте по "препоручени и погледајте прва два коментара , исти су као пример из ове дефиниције.

    Ширимо се , полако али сигурно. :)

  18. Вукашине, то је изгледа био овај лик што је коментарисао, нисам ни повезао о чему је причао да ти сад ниси рекао. http://vukajlija.com/zlo-nikad-ne-spava/95957#comment_253892. А пре неки дан сам био код фризера и неки дечко док је чека'о, читао из новина ону фору за Моцарта, сад не знам које су биле, неке од оних фенси новина, није Блиц.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.