Vukajlija u medijima

  1. Ne, samo je rekao sajber navijači.

  2. video se lepo svaki poster i u uglu postera link sajta...

  3. Kurac se videlo, video si ti koji znas odakle je to...

  4. e moguće da je to....da sam video ja koji znam gde treba da gledam...al se videlo, nisu ga sakrivali.....

  5. BEEEE DEEEVEEET 2
    VUKAJLIJA U MEDIJIMAAAA!

  6. E jel su prikazali i onaj moj poster o Đokoviću? :)

  7. Не верујем кајзене пуштали су вероватно оне у којима га величају, ти си антисрбин :))

  8. Nema veze, možda će moj da ide u dnevniku u španiji i švajcarskoj...

  9. Ал онда мораш некакав овакав коментар да ставиш
    lo dejó jugar, y sin embargo sigue siendo tan divertido como cuando se recibe :)))

  10. Lol odvezi pertle za svaki slucaj.

  11. Е да, не сетих се видео сам код Џивџана Џивџановића неку слику, као ови ликови из Америчке државне администрације не гледају убиство Осаме него њега. Покр'о лик Костића ладно...

  12. То је онај кепец с Прве Турске...

  13. Mamu li mu plagijatorsku nabijem!

    Da je neko drugi, pa ono, padne mu ista ideja na pamet. ALI OOOON!!!

    Dabogda više nikad ne povalio ribu veću od sebe, drtina plagijatorska!

    :Pravi voodoo lutku:

  14. Zaboravila sam da navedem da gospoda sa pinka "Kursadžije" i "Zumba, zumba" koriste fore sa Vukajlije.

  15. ne znam da li je iko u skorije vrijeme gledao onu grandovu estradnu skolu (za vase dobro nadam se da niste), uglavnom u pocetku su uzimali fazone iz viceva i sl, sad uzimaju sa vuke, znaci od postera do definicija, vuka je zahvaljujuci estradnoj skoli postao grand :)

  16. U časopisu "Svet" u broju koji je izašao danas ima dve strane na kome piše "best of Vukajlija" i postavili su postere tu.

  17. kaizen se prodao za svet lololo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.