Ko poslednji, pobednik (103)

  1. Заправо моја пантљичара има пантљичару. Мада се не буним, обзиром да се за сад хвала Богу ништа не лепи, а просто обожавам да једем. Од оних сам који живе да би јели, и који с презиром гледају на оне који једу да би живели.

  2. Ма кога БОЛЕ КУРАЦ ?

  3. Pile kevino, ti si ovde najmudriji!

  4. Наравно кево !

  5. Hvala, biće toga još, jedva čekam sledeću priliku da pravim ponovo. Imam i ideje. :)

  6. Ја једва чекам нову годину !

  7. А тестирање? Врдаш а?

  8. STAKLENA, UDAJ SE ZA MENE!

    SAMO SAM SE ZA TO LOGOVAO... TORTE SU PREDOBRE...

    P.S. morao sam i ovo KOMENTARISATI

  9. СТАКЛЕНА УДАЈ СЕ ЗА МЕНЕ

  10. Kakvo sad testiranje, nisam pratila?

  11. HAHAHAHA Buri, koji si ti manijak! :D Hvala, hvala. :)
    Sad mi traže neki da okačim i prase sa torte...samo da ga aploudujem.

  12. natnatnatnatnatnatnatnat

  13. -,- baš ste našli meni u inat :D

  14. NISAM JA MANIJAK... JA SAM BIO OZBILJAN, SAMO SI ME POGREŠNO PROTUMAČILA...

  15. Kiko, dušo , reci!

  16. Девојке, дајте онда неки тестер, у виду комплет ручка, од предјела (и топлог и хладног), преко супа (ту спадају и чорбе, обавезно пилећа рагу и рибља, а без класичних супа са резанцима и кнедлама ни говора) и неких домаћих варијанти (сарма, пуњење паприке, пуњење тиквице, обавезно и неки пекарски кромпир, помфрит и сл), главним оброком (риба, бифтек, пуњено (бело и свињско), ћуретина и роловано), и једно три торте (воћна, чоколадна и нека непечена, нпр плазма) и 20 врста ситних колача.

    То девојке се односило на Натнат и Стаклену.

  17. А имате шта је све потребно спремити за тестирање.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.