Ko poslednji, pobednik (103)

  1. E ovako, ovaj prasac je posvećen jednoj posebnoj osobi koja mi je bila inspiracija dok sam pravila ovu figuricu. Ali samo zato što je prase, i što se tako zavali i uhvati za stomak kad se preždere svega i svačega, a naročito girosa! :) Znam da sad gleda šta kucam po forumu, pa eto, pozdravljam dotičnu personu ovom prilikom. :)
    http://www.dodaj.rs/f/2T/uZ/26O2I1xQ/pras.jpg

  2. Никако да се ја оженим, срамота..

  3. Buri, pa ti znaš da ja čekam onog pravog! Ne može tako preko reda. :)

  4. Nat, što ne okačiš i ti neko svoje delo? Vidiš da svu slavu pokupi ova Staklena.

  5. Прасац објашњава...

    Кево окачи и ти ону НЕУСПЕЛУ ТОРТУ ХААХХААХХА

  6. jbt, a ja samo što iskoči iz ove poze...

    kako, ba, ne može... pa ja sam pravi...

  7. Ako, ako, ne ljutim se. I da li misliš da sam fotografisala svoje torte i kolače? Ovo je drugo, ovo su remek dela.
    A što se testera tiče, ja sam test odavno položila ;)

  8. СТАКЛЕНА УДАЈ СЕ ЗА БУРИЈА, ОН ЈЕ ПРАВИ ЧОВЕК ЗА ТЕБЕ

  9. Оне дих кан их нихт зајн, оне дих, мит дир бин их аух алајн, оне дих...

  10. Joooj, ne mogu sad Buri, spremam ispit, nemam vremena za udavanje. Znam da razumeš. :)

  11. ЈА САМ БУРИЈЕВ АДВОКАТ, ЗАХТЕВАМ ДА ПРИХВАТИШ

  12. JA SAM ONAJ ŠTO DOĐE I POKVARI VENČANJE!

  13. Džanki, da bi bio advokat, moraš prvo da budeš punoletan. :)

  14. Е пошто ништа нема од тестирања, одо ја на спавање!
    Лака вам ноћ!

  15. Ма кога боле курац ?

    Неуспела торта, знаш ти која

  16. naravno, al' pošto sam ja prvai, pričekaću... :D

    kakvo rumenilo kod ove đevojke

  17. E, Nato, te trakice i ta torta je obložena tim fondanom! Ako budeš nekad imala živaca ili volje, želje da se bakćeš s tim, javi se da ti prosledim recept. :)

  18. Prosledi čim stigneš na PVT naravno, ne otkrivaj javno svoje tajne, ipak se čuvaš za pravog ;)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.