Ko poslednji, pobednik (103)

  1. Посљеподне

  2. Aaaaaaaaaa pošto vidim tu si stalno ja imam opravdanje do ponedeljka a onda u pakao... :D

  3. Аууу..најебо СИ

  4. Znam :( Al sad barem ne moram da stojim u busu samo cimnem maju gore pokažem ožiljke i sednem :DD

  5. Шта ти било ?

  6. Imo sam neko sranje s plućima pa su me sekli....

  7. Ау ау ау уаау...

    Одо да глеам Супернатурал !

  8. ja odo da gledam Hausa evo ga ovaj Pekky s njega ne razgovaram ;)

  9. Ма Пекку је сељачина...

    Зајебавам се, добар је Пекку..

  10. Džanki sad vidim po definicijama komentarišeš "dodaj kvačice" "razmak posle zareza" i moram da ti kažem brutalno iskreno NEĆEŠ MODERISATI :D

  11. L0L to se zove pravilno kucanje, ako si ikad imao informatiku znaćeš o čemu se radi :P

  12. Откуд знаш Лоле

  13. Da pišeš ili da nećeš moderisati?
    A ti Nikola ne da sam imao informatiku nego imam i Poslovnu i službenu korespondenciju što je isto što i daktilografija... xD

  14. Пеки ди Џеј! :)

  15. Кореспонденција је лаганица

  16. Džanki naćiću te u gradu... Možda za vas nolajfere što stalno blejite na fejsu i jeste lako al za nas sportiste totalno je teško :DD

  17. Спортиста хахаахахаахах

    шта тренираш ?

  18. Slobodno ležanje zvali su me iz Podgorice hoće da igram za njihovu reprezentaciju jer imam neke korene... Ma i ovi naši me traže ali Crnogorci su ipak prvaci... Ne znam šta da radim :(

  19. да да...и ја тренирам јебо те отац :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.