Први аутор кога сте замрзели

  1. Je l može neko da kaže da me mrzi? Znači ovo je skandal niko ne mrzi nadžakbabu... Neverovatno... Osećam se kao da ne postojim!!!

  2. Ja te nisam ništa, niti ću. Samo primetih.

    Je l može neko da kaže da me mrzi? Znači ovo je skandal niko ne mrzi nadžakbabu... Neverovatno... Osećam se kao da ne postojim!!!

    Bolje da te čitaju, nego da te mrze, ako me razumeš.

  3. Ma od tog čitanja nemam ništa, ako ti mene razumeš, bolje da me neko lepo hejtuje pa da imam oko čega da se svađam :)

  4. Može neko da te hejtuje dok te čita. :))

  5. Ako ti se svadja izbaci energiju na lepo iscitavanje stranica sa nekim;)

  6. Mrzim te ja babo jedna ali ono baš iskreno i svim srcem.
    PS: Džimi stavi babi odma 5 poJena od mene.

  7. lololo sav taj nagomilani bes u meni... pitam se zbog čega xD
    Razumem ja vas, vidim i vi mene...

  8. Zaboravih reci, da ja nikoga ovde ne mrzim, nemam razloga. Postoje ljudi koji mi nisu zabavni ali to nije mrznja.

  9. Je l može neko da kaže da me mrzi? Znači ovo je skandal niko ne mrzi nadžakbabu... Neverovatno... Osećam se kao da ne postojim!!!

    Ти си мени Дејан Цукић. Да будем брутално искрен, к'о што увек и јесам.

  10. Oprosteno ti je davno :* :))) ali nikad zaboravljeno.

  11. Ти си мени Дејан Цукић. Да будем брутално искрен, к'о што увек и јесам.

    Ma lupi joj 5 komada da prestane kukati ajde molim te vidiš da sa se otvorio sa mržnjom.

  12. Meni bi bila Dejan Cukić da ne mislim da je izrazito neduhovita. Al eto, ipak imam mišljenje :)
    Nego, zar ne treba u nazivu 'kojeg'? Nisam baš sigurna, pošto i mene često ispravljaju oko toga, da ne kažem tojega. :p

  13. Ти си мени Дејан Цукић. Да будем брутално искрен, к'о што увек и јесам.

    Pa ovo je gore no da me mrziš! :)

  14. ургирам да се назив ове теме промени како бих могао да учествујем и ја у трачарењу, а да немам грозан осећај да офтопикујем.

  15. Nego, zar ne treba u nazivu 'kojeg'?

    Жемо и једно и друго. Тако бар каже Клајн. Е, сад, не знам како је по новом правопису. :)

  16. surovi ti spemujes forum kljucem ko sto dzimi spemuje sajt moderatorima :)

  17. E, ali pazi sto je Nadzak samo cekala da cuje vase (Dzimi & Mylyca) misljenje o njenoj pojavi na sajtu. Koji k?

  18. zlocesta, opravdavaš nadimak u fullu!

  19. ургирам да се назив ове теме промени како бих могао да учествујем и ја у трачарењу, а да немам грозан осећај да офтопикујем.

    Па, промени већ једаред, јебеммумиша! Шта се фемкаш к'о сеоска снашка?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.