Prijava

ЈТУ, џабе ти све, кад сам ЈА први на оној листи.

Ja bih, da nije Minga, ostala apsolutno nezapazeta.

Džimi hrani sujetu otvaranjem ovih tema... :)

Nikoga nikad nisam zamrzeo na sajtu. You're all my underlings.

E da Džimi i tebe sam mrzeo na početku jer si mi obrisao tu prvu defku! Dok nisam nabasao na tvoje definicije,komentare... Od mene nemoj da pišeš glas :)

dzimi ovaj te još mrzi viš da neće da ti da glas :)

Pa ako je baš potreban no problemo :)

E сад сам се сетио... Први дан моје регистрације, Мешја ми је био стао на жуљ због дефиниције о Мегадету, а ја, јбг, био млада прженица... Али, после сам сконтао да је све то само зајебанција. Дакле, само опуштено. :)

Kada sam video naslov teme, pomislio sam "šta ima koga da mrziš na sajtu", ali nakon nekoliko pročitanih izlaganja sinu mi, i izlistalo se čak dvadesetak idača na kurac. :) Ko je bio prvi, ne'm pojma, psv i jtu su mi bili donekle nesimpatični u ono vreme, ali Jana bi morala na tron, bila mi vanredno iritantna (toliko da sam gasio čet i preskakao komentarisanje definicija na kojima je ona komentarisala) i ostala, samo eto, nije više aktivna koliko primećujem, ali i sada bih odgrizao sebi sisu kad se setim nekih postova.

Stvarno mi je greota sto zvucim kao Jelena Tihi Ubica.... Ali velhabijo ko si ti?
Da li smo ti i ja imali bilo kakvu interakciju na ovome sajtu? :))

Možete samo da se sagnete Džimiju, čoveka mrzi pola Vukajlije tako da mu niste ni do kolena. A još je i njegova tema lololo!

e da moj favorit je bila Jana i maramunja xixixix

pajko iju! naravno da ti nisam favorit bila!
ja sam uvek bila fina!
@elektricaru ja imam trip kad napisete to lolololo ko da zelite da zovete lokicu

http://www.dodaj.rs/f/x/1L/4LhAhYgh/lokice-prednja.jpg

xexe jano kad se setim kakvu ste dzevu digle kad sam Vam napakovao onaj text xaxaxa

Nemam pojma, ja sam pod dejstvom psihoaktivnih supstanci. A viđao sam bolje milfače, tako da sigurno nije to u pitanju.

Ali realno Pajko... Da me ne svatis pogresno...
Tesko je bilo spoznati tvoje namere!
Bilo je na snazi ono vecito pitanje. "Dal je sevast?" :)))
E Vejv mi je skakala po ganglijama jaooo profi. Ali posteno sam joj se osvetila. Jednom sam je oterala sa ceta u blagom nervnom slomu

axaxa nedaju se zemunke tako lako brate sestro ......

Da, Jano, ti i Mara ste me branile :D

tebe a?
E ti si kriva sto cu vejv da pocupam! :)

Рече Јана:

Ali velhabijo ko si ti?

Дефиниција нелол-а.

И зашто мора човек имати интеракцију са било ким на сајту да би га тај неко нервирао или му био симпатичан? Ево, ја нисам учествовао у овој интеракцији до сад, али сам прочитао твој пост који ми је баш антипатичан. Да ти је стварно пуцао курац шта је написао о теби, искулирала би.