Prijava

Mene ovaj Stiven nervira, stalno čovek menja avatare.

Мене нервирају Банијци, то није нормално.

Stivene. Eto na primer ja sam citala neke tvoje definicije.. gledala tvoje postove na forumu.. komentare..
I opet nemam nikakav stav nit o tvom avataru nit o tvom liku i delu. Ali mi deluje uznemirujuce sto lik gaji vrlo ozbiljnu netrpeljivost prema mom liku i delu a pouzdano znam da ga nikad nisam drkala kako ja umem.
p.s. Post ne moze da bude antipatican. :)

Jano šta se pališ odmah? Ja se šalim sa zemom, zna on koliko ja volim Knindže.

sad sam prelistala par strana unazad, valjalo bi otvoriti temu "šta mislite o džimiju"...

Gambi i Džimbi i šta znam možda Cara. Al' on mi je valjda ok.
Gambi i Džimbi, uglavnom, hladna antipatija, ali to nešto površno nemam vremena za dublje analize. Deluju mi k'o neki autoriteti, mrzim autoritete.

Ali ona moja strelica napravila je opšte sranje. Ja se samo zevzečio, šta vam je.

Ево, исправићу се:

Ставови и размишљања изнети у посту, као и очигледна намера да написани текст постигне одређени ефекат.

Зашто узнемирујуће, најчешће су довољна два-три коментара на која налетиш у пола сата читајући најновије или одабране дефке, да изазову неку унутрашњу реакцију. Мени је нпр. иритантно женско напушавање, кад се направе два клана, па крену кококодааа-кокода...

Ko će da otvoti temu Šta mislite o Džimiju?

Електричар и ја се ваје зафркавамо, нема ту прозивке "за праве" :)

Мени је нпр. иритантно женско напушавање, кад се направе два клана, па крену кококодааа-кокода...

И то и женско просипање мудрости на форуму. Кухиња, бре!

Кухиња, бре!

Tako je, ura!

Ko će da otvoti temu Šta mislite o Džimiju?

Ae dzimi ako može smarko mož i ti :)

Ja mrzim svakog ko se proserava i glumi ekscentričnost. Dakle, tu ima ljudi dosta.

Не могу, стидљив сам ти ја за те егоценричности.

Evo ja ću da otvorim, ako me ne banuju.

A sta si nam to lepo danas skuvao?:)))

A sta si nam to lepo danas skuvao?:)))

Правио сам супу из кесице! И неки бућкуриш са домаћом печеницом и много тартар соса!

http://voyages.ideoz.fr/wp-content/uploads/2010/06/bosanski-ionac.jpg

poslednji put kad je dzimi nekog u kujnu terao pravio je ovo.
:))))
Stivene mislim da ulazenje u polemiku sa tobom za mene predstavlja gubljenje vremena, tako da ti je dopusteno da mrzis kokodakanje zena po cetu i forumu. Na kraju krajeva to je i normalno

Moze! Obozavam tartar sos, odlican je za celulit. :)) A tek pecenica... Odo' ja u kuhinju ljudei!:)