Prijava

ZyckloN! Reko da mi je defka 80%c/p iz CKM, a ja brate mili nisam ni pročitao taj jebeni CKM gde se to pominje. Pa se raspravljah sa njim do besvesti ali dećko ne popušta!Možda sam ga malo i uvredio, pa me Wojtek lepo upozorio na PVTU da to nije kul, štao sam ja oberućke prihvatio i izvinuo. Nikada nikog nisam hejtovao, pa ni Zajklona, jer sam ukapirao da je kul lik. Sada sam kul sa njim i cvetaju nam ruže. Tek kasnije sam ukapirao da lik ustvari sprečava da na Vuki zamiriše buđ i memla.
Zycklon, respekt čoveče!
Beše to neka defka o Alanu Čumaku valjda (sa mog originalnog naloga)

SlashVGD. Nazvao me je najvećom neznalicom zbog moje prve očajne, sada obrisane, defke ''akordi''. Posle je bilo i prepucavanja sa hejter-trolom SerbianČetnik. Posvetio sam mu i poster :) Više ga nikada nisam video (aktivnog).

Ne mogu da kažem da sam imao nekih čestih kontakata (ili kako se već kaže -.-) sa velikim brojem autora, ali Celt me je iznervirao jednom na temi najgluplji poster (mislim da je bio 2. konkurs) kad sam predložio njegov poster tu on se našao uvrijeđen i rekao mi kako sam klinac i da nisam shvatio poster- ok nije to problem, ali kad sam mu rekao da odjebe i da je taj poster meni stvarno glup on me banovao i kao razlog naveo da moram da oladim malo ili tako nešto. Ruku na srce to je bio moj jedini ''susret'' sa njim.

Osim njega, Jovičić. Ne smeta meni što imamo drugačija razumjevanja stvari i tako to ali čovjek je uspio da nas navede da raspravljamo sa njim na temi od 15 strana, o filmu koji on nije ni gledao! Ne znam, jednostavno sam pizdio svaki put kad uđem na tu temu.

Osim njih rekao bih da mi niko drugi nije skakao po živcima....još uvjek xD

Gambi, zato što primećujem da je zao čovek. Sad bih ga kao vređao ovo/ono, detaljno navodio te neke njegove nedostatke koje sam primetio (kao i većina vas koji ste ovde), ali mislim da nema potrebe da to radim. Što bi naš narod rekao: "Dobar konj ima stotinu mana, a loš ima samo jednu", tako da reći za Gambija da je loš čovek je sasvim dovoljno.

Mylyca ponekad zna da me iznervira sa svojom arogancijom (ono kao riba sam, opasna forumašica, sad ću svima da jebem kevu preko interneta), ali imam neki utisak da je ona samo prgava klinka, koja voli da pozira i skreće pažnju na sebe i da je u suštini svetica u poređenju sa gore navedenim gospodinom.

Џими,Милица,злочеста пуфница

Prvi koji mi je zaigrao "laspiš" sa živcima bejaše Bukajilija sa svojim komentarima. Ja napišem definiciju "Kum kumi kad naumi, kuma kumu kad ima na umu" iz čijeg se naslova da naslutiti o čemu se radi, a on mi napiše "Ko o čemu, kurva o poštenju" i "Ma ti si mi zlatna, kao ne daješ sa strane" (?!). I privatno se već godinama ubijam da kod ljudi skontam tu i takvu logiku. Smirio se kad sam ga zamolila da mi da minus i da me zaobiđe bez da komentariše.
Drugi je Zli!. Dečkonja koji degustira li degustira kolače samo da bi ubacio: "Nije dovoljno pečen", "Ovaj ti se prepek'o", "Šta ti je ovo?" itd. Tako i on, nadrkano komentariše a već godinu i po, dve ništa nije umesio.
Nervirao me i nadaleko čuveni dbqp i nikad mi nije bilo jasno masovno svršavanje na njegovu pojavu. Psihoze jednostavno ne treba potpirivati.
Ovo do sad je bilo nerviranje, a sad malo o mržnji. Mrzim na visokom prvom mestu Talentovano glupog. Prvo sam mrzela samo njegove odvratne, ideologijom zatrovane definicije, pa sam počela da mrzim i njega zbog enormne količine gluposti koju sam njegovom krivicom (a i krivicom nadležnih) pročitala. Za njim kaska Einstein. Razlog je isti, s tim što kod njega mrzim glasovima punjene teletabično komercijalne definicije plus jebem-vas-na-kvarno-dok-se-upinjete-da-skontate-kako-varam nastup.
Postoje, i autori čije definicije (i motive, kao kod Einsteina) ne mogu da smislim, pre svega Melkijades i StrajaKG, ali nije dotle došlo da ih mrzim. Talentovano glup i Eistein su ipak majstori koje treba dostići.

I za kraj, mrzim Kaizena jer mi je ogadio sajt tako što je Vukajlijino dupe okrenuo ka Fejsbuku kao što se mačka namešta mačoru za vreme parenja. Zabole me za motive, opravdanja i ostale pizde materine - loš potez i ćao.

Uh, u to neko vreme kad sam počeo da pišem po forumu, uglavnom sam bio na Igricama i može se reći da je bila baš fina ekipa. Medjutim, ne lezi vraže, u neko doba se tu pojavi lik čiji je nik bio plazma keks.
Ni dan danas ne znam da li je to bio neko ko me je poznavao, ili je poznavao nekog ko je tad bio često na igricama, ili je možda samo bio nečiji dupli nalog, ali kako mi je taj lik išao na kurac, pa to je neopisivo. Lik se ubrzo izgubio sa Vuke, ali mi je svakako ostao u baš ružnom sećanju.
Ogadio mi čovek omiljeni keks

HAHAHAHA...i moj prvi konflikt je bio sa njim...na nadmudrivanje slikama...pa ga elenna iznapusavala...lik je romobolid

jedna od prvih osoba s kojim sam kontaktirao i sprijateljio se je jocko...
a par dnana kasnije dok sam pričao s nekim na Ko poslednji, L@ki upadne sa ,,ja jebem'' i ja se iznerviram i počnem da se raspravljam malo s njim... baš sam ga zamrzeo...
ali posle smo se sprijateljili, ponajviše zbog HaxBall-a, slava mu...

Зли!
Нервирају ме његови мргодни и метеоропатски коментари.

Мара Муња и Јана
У почетку смо се слагали, а после смо закрвили. Не знам да ли су оне хтеле тако, али ја сам раскрстио с њима. Мада, сад ми не пада напамет да губим живце због њих.

Шива
Јер,ето... Не могу да је смислим. Закључала ми неку тему на којој сам хтео да помогнем модовима (давно то беше).

Вејверн
Уствари, њу не мрзим. Жалим је.

Muss, je l mi veruješ da nisam mogao ni da se setim kako se zove lik kad sam hteo da se upišem na ovoj temi. Morao sam da kopam po nekim PVT-ovima da bih se setio :)

Sad se setih da je bio i jedan konflikt sa Carom kad se pojavio. Naime, lik me je iznapušavao zbog konstantnog linkovanja "sinka". Iz ove perspektive mogu da kažem da je bio u pravu, moj problem je bio što mu kao čovek nisam na PVT objasnio da je to bio samo jedan moj eksperiment sa reklamiranjem, gde sam hteo da vidim da li nešto konstantnim linkovanjem može da postane najbolje ocenjena (iliti najocenjenija) definicija, ne računajući jednu ili dve definicije dana koje sam imao u tom trenutku. Čak sam se poneo i malo osvetoljubivo, pošto sam ironično njega i još jednog lika koji je imao sličnu primedbu stavio u primer prve sledeće definicije.
Sad bih rekao da imamo korektan odnos (ispraviće me on ako grešim), ne sećam se da smo posle toga ulazili u neke duele.

I za kraj, mrzim Kaizena jer mi je ogadio sajt tako što je Vukajlijino dupe okrenuo ka Fejsbuku kao što se mačka namešta mačoru za vreme parenja. Zabole me za motive, opravdanja i ostale pizde materine - loš potez i ćao.

Amin.

Myth

I Dr. Jankovića ne fermam, jer nam se stavovi sasvim razilaze. I čovek otvoreno hejtuje neke defke, postere i ništa. Nikad ništa. Ne banuju ga, a i ako ga banuju to bude na dan-dva. A neke druge članove su i za manje stvari banovali na mesec ili duže.

Прихвати да сам супериоран и да ми нико ништа не може и све ће бити ок.

Tema zavadi pa vladaj?

Pravda za Vukajlijaše!!!

Ja sam kao što vidite prestao da budem aktivan. Pratim događaje ali iz off-a jer ne želim da se prepucavam sa likovima kao što je gambi i milica. Pretpostavljam da su mladi i prepotentni poluintelektualci i da će jednog dana biti pravi intelektualci ali ih ovo sadašnje polutanstvo čini gotovo nepodnošljivim i iritantnim pojavama. Želja za samodokazivanjem je legitimni deo svakog čoveka ali i ta želja mora ponekad biti sputana i ograničena samokontrolom a sve u interesu zajednice, pa i ove virtuelne.

I naravno, milice i gambi, odgovorićete u svom stilu i uz mnogo filizofskog sranja i zapomaganja zašto vas, boga mi, poprilično ljudi ne gotivi. A ako ste zaboravili zašto je to tako - pročitajte vaše postove i komentare.

Ne mrzim nikoga, ali sam zbog ovo dvoje gotovo napustio sajt.

dobrivoje...suvise si osetljiv

Е, ти си нашо разлог, јбте

Dobrivoje slažem se celim tvojim postom....

MOŽE biti samo jedan- JTU.
Nikada se nisam kačio sa njim, ali me nervirao pocenjivački stav koji je imao prema drugima. Kada je zbog njega Ujka Vanja otišao sa sajta, poželeo sam da ga trajno banuju. Džimi mi ispunio tu želju...

fatal eror - lik je plagijao postere i onda kad su ga ljudi izvalili, onda ih je on onako kurčevito pravio budalama što su ga izvalili i što ga prozivaju. prezirem takve ljude i u ril lajfu i bilo gde. toliko sam se bio iznervirao da sam se sam sebi začudio dal je moguće da me u toj meri nešto na internetu iznervira.

pored njega ide mi na kurac Ciklon sa svojim komentarima i postovima, deluje mi kao jako negativan tip, makar ovako u internet formatu

iznervirao me je i Laki jednom na forumu, ali samo tad, generalno me ne nervira

to je to otprilike

jedna od prvih osoba s kojim sam kontaktirao i sprijateljio se je jocko...
a par dnana kasnije dok sam pričao s nekim na Ko poslednji, L@ki upadne sa ,,ja jebem'' i ja se iznerviram i počnem da se raspravljam malo s njim... baš sam ga zamrzeo...
ali posle smo se sprijateljili, ponajviše zbog HaxBall-a, slava mu...

Хаха , ја се овога и не сећам , јеботе једини човек који ме је мрзео је мадафака , никад не би реко , лоло ... изненађен сам...

Да рекнем и ја.........никог не мрзим , аки ми многи иду опасно на курац , неки и дан данас.....
КО је био први?Хммм , мислим да је то био ..ааааааа па да , прва љубав заборава нема , талентовано_глуп , с њим се увек покачим ако коментаришемо исту дефиницију јер су нам ставови дијаметрално супротни.....
Затим ,Гамби , дечко много кења а ништа не каже , прави се паметан а у ствари само тролује.....он ми константно иде на курац...
Сурови - било па прошло , изгорео сам у тренутку
Џими - ...................не Џими не мрзим те али си ме разочарао много , ти знаш зашто...

http://www.youtube.com/watch?v=u1W0q5eRkyc