Prijava

Ovde pišite ko vam je gotivan od Vukajlijaša, s kim biste otišli na piće, recimo. Dakle, ne uzima se u obzir kvalitetnost definisanja (mada i to može da prevagne nekad), nego kakav je neko lik. Eto. :)

Povremeno odem sa ćorkanom na piće. :-P
Na osnovu onoga što definiše, djeluje mi da je Melkijades dobar čo'ek. Nekako su mu definicije narodske, primjenjljive... Ima još mnogo dobrih autora, pa opet ljudi čiji su komentari zanimljiviji od samih definicija.
Samo se u posljednjih godinu dana toliko omasovilo da ne možeš upratiti ništa. Eto, kad sam i ja tu.

http://www.youtube.com/watch?v=UBqizmQrDwY
Šalim se, Seljak Veseljak.Volim taj njegov humor koji te tera da se smeješ ko bizgov.

cara, uvek ima urnebesne komentare, dobre defke a i kad smo igrali haks nasmejao me više on nego sve u mom životu :D

A jes,Cara baš deluje kao kul tip.
Onda većina ovih mlađih autora i autorki,mahom sa ove teme.

Charlie jebac.
I Dzankee je kul.
Peki...ma ima ih dosta. :)

Стварно сте геј!
:))))

Meni su kul mylyca, cara, zmia, Džimi, fmn, staklena... I sve koje imam na fb uopšte. :)

Evo Pekky, još samo tebe da upoznam i mirna sam :)

Biće. :)) Ali stvarno biće. :)

Кизо, ратни хавер.

Dr Janković, isto zbog naših ratnih uspomena.

Lollaby jer je odjebala moderatore i rekla "Neću više biti deo vaše masonske organizacije"

Pogledajte definicije gde ima više od 10 komentara uključujući i moje - to su uglavnom ljudi koje trenutno jako gotivim. Iz ranijeg perioda bobi braun, vehbija, javio i još jedan broj ljudi koje sad ređe srećem.