Разноразно питање

  1. dobio si odgovor malopre, a što se bana i odbana tiče ne mešam se

  2. Može li se na Viberu namestiti da budem offline? Ne želim da kad god mi je vajrles uključen na mobu da pokazuje ljudima da sam online. Ako neko zna nek javi.

  3. Moze. Ali onda ti nece prikazuvati ni tebi da je neko drugi online. Idi u podesavanja pa status mreze cini mi se. Ako podesis to podesavanje mozes tek posle 24 h da promenis.

  4. Ko je ovaj sa profilne slike, ne znam da l da lajkujem.

    https://www.facebook.com/novovrijemejenasevrijeme

  5. A kako se ti zoveš? :)

  6. Немој да се зајебаваш са мном, знаш да ме зову квадрицепс? Тако се један зајебаво са мном пре десет година, сутра му четрес дана. Толико.

  7. И за тебе важи исто. Јасно?

  8. Nisu znali brate, nemoj.

  9. Da li jos ko osim mene misli da je svaki balkanac koji protestuje obicna budala????

  10. Zavisi zašto misliš da je budala.

  11. Па људи, кад ће Кајзериспор да реновира сајт? Не иде ово овако, коректне дефиниције се бришу због лошег скора, који је лош због тога што су нове дефиниције девета рупа на свирали откако су уведене популарне. Већ две године се као нешто ради, а ни канцеларију за брзе одговоре није направио!

  12. Оће ми бити нешто ако попијем два Нимулида од 100 mg одједном?

  13. Ма попићу још један, јебежга.

  14. s obzirom na to šta ti zgutaš preko dana, kontam da ti neće biti ništa od 2 Nimulida...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.