Разноразно питање

  1. хвала Скорсезе

  2. Potvrda da si invalid.

  3. koliko tema mora bit neaktivna pa da sledeci lik koji postuje bude banovan ono nekropostovanje

  4. koliko tema mora bit neaktivna pa da sledeci lik koji postuje bude banovan ono nekropostovanje

    Ne postoji kruto definisano vreme, ali recimo da je sve preko 4 meseca nekropostovanje. E sad, tu postoje i neke olakšice. Na primer, ako tvoj post ima smisla u trenutku u kojem ga postavljaš u odnosu na temu ili ti je postavljeno pitanje u ranijim postovima, a ti ga nisi video pa sad odgovaraš i tome slično - onda to nije nekropostovanje.

    Generalno je nekropostovanje svako "buđenje" teme koja je odavno zamrla, naročito ako se posle tvog posta tema ponovo zatvori. Samo vreme proteklo od prethodnog do tvog posta se definiše prema opravdanosti tvojeg postovanja.

  5. Je li nekropostovanje kad postuješ na nekativnu temu a vezano za tu temu ili treba da otvoriš novu temu? Zašto uopšte smeta nekropotovanje, koče serveri, nekoga to vrijeđa, šta? Nije mi jasno, ozbiljno pitam.

  6. sam termin "nekropostovanje" zvuči kao neodoljiv poziv da autora istog častiš sa "analopentrovanjem"

    zašto se jednostavno teme ne zaključaju kad zamru?

  7. Реално серете са тим некропостовањем.

  8. А и ови што то раде су дебили, ваљда оће тако да привуку пажњу и испадну занимљиви.

  9. Манијак

    a što mogu da vidim samo fotku s kusturicom na fb, a vi već kačite vazda neke s ovim likom?

    http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=2203#post_2752673

  10. Зна ли неко како се триола(она музичка ознака кад оћеш да раздвојиш ноту на три дела) каже на енглеском? Гугл тренслејт ми не помаже ту.

  11. Е, фала ти Тришо.

  12. Može li se nekako napraviti da se može odgovoriti ovim fb komentatorima? A da nisam na fb ja, jebo vas fb. Ima strašnih likova pogodnih za trolovanje, prosto mi žao da stoje onako ko najzrelije voćke neubrane...

  13. ne može ako nisi na FB

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.