Разноразно питање

  1. Ne valja ti laptop, baci to govno.

  2. Ako ti je nestajalo struje skorije moglo je i to da sjebe ruter, ja sam morao da menjam moj.

  3. Radi ruter, preko mobilnog sve ok a i probao sam na drugom lapu i radi.

  4. Pa ne teram vas da igrate, znači samo da kliknete na to (ali ne bi značilo ništa ako biste sami kliknuli, nego mora nakon vas ja pozovem, a sad me i mrzi)

    Pa kliknem svaki put i svaki put mi onaj deda zahteva da odradim prvi nivo i onda se ništa ne desi...

  5. bas dugo nisam s njim cuo se...sifru ovog naloga pre oko mesec dana dao mi je

  6. nema Pazla nema ga ni u ril lajfu sve mu jebem

    posto mi ima masu prasine u kuciste mogu li ga ja odves kod vulkanizera i na kompresor ga ocistit mislim ima li neka tehnika kako ga cistit ili samo uperim ono crijevo u komp npr moze li neka zica izlecet od vazduha

  7. nemoj tim kompresorom, uzmi lepo usisivač i uključi na slabo usisavanje pa lagano pređeš iznad komponenti pazeći da ništa ne dodiruješ

  8. e,zang,dosao je veceras,malo nakon mog pitanja

  9. e, ljudei, moze neko da baci onu sliku krleta sa bojicama VOLIM TE

  10. Jeli umro ili je uhapšen Nebojša Čović pa je 90% postera sa njegovim dragim likom?

  11. Jel ima neko link od cele emisije, nisam stogao da odgledam?

  12. Fala bokser. Jel to cela emisija? Ja sam video da ima nekih delova po par minuta

  13. Saberi vreme, mislim da jeste. Od ovog aploda je 3 dela vidiš i sam. Ima snimaka milion. I ja sam sad pustio od početka da slušam ovo

  14. Što veli kaizen, je li još oran da mijenja nadimke?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.