Разноразно питање

  1. Zna neko okvirno koliko košta gromobran za kuću? I jel teška instalacija.

  2. Ne verujem da košta mnogo. Tu imaš samo unu limenu traku i ankere što se učvrste u zidove.
    Što pitaš?
    Nije ti valjda kuća na brdu ili slučajno čuvaš 200kg bakra na tavanu ili možda imaš bakarne oluke?

  3. bolje instaliraj gromobran na kucu od komsije, da njega zalepi gromcina

  4. Јел тачно да ако одсечеш мачки бркове она изгуби равнотежу? Имам мачку вишка па да пробам.

  5. Nije tacno.
    Rep joj sluzi za ravnotezu a brkovi za lov.

  6. Јел тачно да ако одсечеш мачки бркове она изгуби равнотежу? Имам мачку вишка па да пробам.

    Ne ali može da se desi da se istripuje loše nekad kad oće da prođe neđe đe je usko. Jer mačka provjerava može li proći kroz nešto na osnovu brkova, tj. ako joj brkovi diraju zidove tog prolaza ona tu neće proći jer joj je preusko. Ako joj skratiš brkove može da uđe u upaljen blender jer je glupa.
    #bessestre

  7. Leteći medvjedić

    Neće grom u pakao. :)

    Šaljivo.

    Nash Bridges

    Ne verujem da košta mnogo. Tu imaš samo unu limenu traku i ankere što se učvrste u zidove.
    Što pitaš?
    Nije ti valjda kuća na brdu ili slučajno čuvaš 200kg bakra na tavanu ili možda imaš bakarne oluke?

    Pitam zbog standardnog srpskog običaja da se sve gasi kad počne da grmi i seva napolju. Pa rekoh ako je do 200 evra da instaliram to sranje, da ne gasim više komp kad zagrmi.

  8. а шташ ако звекне у бандеру на 50 м од куће и спржи скоро све уређаје као што се мени десило?

  9. доће на тему Морам се некоме изјадати

  10. а шташ ако звекне у бандеру на 50 м од куће и спржи скоро све уређаје као што се мени десило?

    Десило се нешто слично 2004. близу нас. Једном комшији изгорело бројило, другом звекнула фаза, а нама изашло кроз конектор и отопило продужник.
    А пазите, гром кад удари у струјни вод, то је директна опасност само за оно што је блчизу места удара, јер је струјна мрежа, ипак, ваљано заштићена. Кабловска мрежа (нет и тв) и телефон- е то је зајебано, јер кад звекне, оно директно оде у све што му је на путу јер нема никаквих осигурача и сличних патената, бар у Србији, у цивилизованијим друштвима је и то заштићено како ваља

  11. Koliko najvise kampona mogu imati jedne kopacke i koje su bolje one sa manje ili vise? Ne interesuje me za fine terene (citaj za njive po opstinskim ligama)

  12. Odakle si ti eespao jbt

    Imaš gumenjarke (cca 13 krampona) za đubretarske njive. A te su dobre i za finiji teren.

    Ako želiš da igraš u šestokramponkama na tvrdom terenu provešćeš se ko dzankee u kladionici. Znači USRANO

  13. Sto se mene tice ja cu za pocetak da igram (branim) u obicnim patikama, a trenutno se samo raspitujem sta i kako...

  14. Nemoj da braniš u običnim patikama jer ćeš primiti gomilu golova.
    Uzmi makar neke gumenjarke na pijaci ako si sirotinja.

    A vidi se da jesi čim bi branio u patikama.
    Samo ne kontam odakle ti komp.

    Mora da si kod nekog prijatelja.

  15. Nemas pojma kolko si me nasmejao...
    Ma ima se para, nego sam sad dao 8600 zaostala dugovanja za vandredno skolovanje pa se trenutno nema, a sad za 20-ak dana je vasar ovde u Pirotu tako da ce sigurno zaleteti neke za jeftine pare. Hvala na informacijama.

  16. LOOOOOL

    20-ak dana je vasar ovde u Pirotu tako da ce sigurno zaleteti neke za jeftine pare.

    Znači nije mit da su Piroćanci teške cicije.
    Mislim, ti želiš da igraš fudbal a teško da si spreman da izdvojiš pare za osnovno - kopačke.

    :D

    Da ne spominjem da se informišeš za nabavku opreme na vukajliji umesto da pitaš nekog drugara iz kluba. Makar trenera da si pitao :)

  17. vidi, našao sam ti ovde umbro gumenjarke. Bele kao Mijat što je nosio kad je šutirao onaj čuveni penal.

    http://www.kupujemprodajem.com/Kopacke-Umbro-br-33-oglas-2--13486809-oglas.htm?filter_id=28427

    Kopačke Umbro u dobrom stanju. Kopačke su original, donešene polovne iz Engleske. Nisam ih prao, čistio.

    jedino što je problem koštaju 500 dinara